Wpis z mikrobloga

Gif idealnie oddający moje odczucia, kiedy doszło do mnie, że albumy, których namiętnie słuchałem w liceum m.in. Conspiracy of One od The Offspring, Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water od Limp Bizkit, Hybrid Theory od Linkin Park i Infest od Papa Roach zostały wydane 20 lat temu, a w moim życiu przez te lata nie wydarzyło się nic, co mogłoby mnie popchnąć w kierunku choćby dorównania rówieśnikom z czasów licealnych (i nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o znalezieniu sobie połowicy). Zmarnowałem najważniejsze lata życia i nie mam już co się łudzić, że da się takie życie jeszcze naprawić. Oczywiście przede wszystkim muszę obwiniać o to siebie.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz
źródło: comment_1606699395IephCvkG3ZYHi2j6MVlojq.gif
  • 6
@CulturalEnrichmentIsNotNice: problemem dosłownie każdego na tagu #przegryw jest dysonans między wyobrażeniem o własnej osobie a rzeczywistością. W pewnym momencie tak surowo oceniacie dosłownie wszystko przez co jesteście otoczeni że tracicie możliwość powrotu do życia społecznego. Nie ma na świecie osoby która chciałaby mieć kontakt z kimś przez kogo non stop jest oceniana. Wy żyjecie z tym demonem 24h na dobę.
Waszym ratunkiem jest pogodzenie się z tym jak słabi jesteście. Jak