Wpis z mikrobloga

Na koniec czarnopiątkowych okazji zaproponowałbym jeszcze świeżego flankera dobrze na tagu znanego Amouage Interlude - Black Iris. Nie pamiętam, żeby ktoś na tagu podejmował się rozbiórki tego zapachu, a że udało się znaleźć całkiem niezłą cenę jak za nowe wypusty tej omańskiej marki to myślę, że można spróbować. Rozbiórka dojdzie do skutku przy uzbieraniu deklaracji na 60 ml do końca dzisiejszego dnia.

Nazwa - ilość dostępnych ml - cena za ml - przydatne linki
Amouage Interlude Black Iris - 60 ml - 8,6 zł/ml - fragra / parfumo

Dodatkowo mam do sprzedania:
Amouage Lyric Man (produkt, flakon z pudełkiem) - ok. 34 ml - 200 zł - fragra / parfumo

Rozlewam od 5 ml.
Szkło brązowe z decant.pl 3 zł, paczkomat 13 zł, odbiór osobisty w Opolu. Płatność BLIK lub przelew.
Proszę o deklarację pod wpisem, rozliczenia prześlę na PW.
Wiem o akcji z cebulą na olxie, lecz nie wiem czy flakon dotrze do mnie do końca promki. Gdyby udało się wszystko ogarnąć i przygotować odlewki to paczkomat będzie za 1 zł.
#rozbiorka #perfumy
Agrael91 - Na koniec czarnopiątkowych okazji zaproponowałbym jeszcze świeżego flanker...

źródło: comment_1606679370PxrDlUSqLSwE4ImemT6hd4.jpg

Pobierz
  • 15
@Kidkud: Wygląda na to, że perfumeria ściemniała z czasowością oferty. Jeżeli uda się uzbierać chętnych na resztę mililitrów i cena pozostanie bez zmian to rozbiórka nadal aktualna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)