Wpis z mikrobloga

Doszczętnie mnie poebało i wpadłem na pomysł żeby sobie popykać w tibiałkę. Generalnie grałem dawno temu, odkopałem stare konto (78 knight i 48 paladyn) i tak sobie pyćkam powoli. Palkiem wbiłem 41 -> 48lv (w tym 1x zgon). Aktualnie biegam na ghostlandzie (taka fajna dziura z DSami i ghoulami) ale 50k/h expa już mnie przestaje satysfakcjonować.

No i tu moje pytanie - na czym expić?

Eq i skile jak niżej. Pacca raczej nie będę kupował bo mam bardzo nieregularny tryb gry (albo przesiedzę cały dzień albo 2 tygodnie nie ruszę chara). Trochę CCków mam jeszcze z dawnych czasów więc mogę je na spokojnie wydać na lepsze eq/popalić potiony.

Świat non-pvp - Nefera (dawna Honera).
#tibia
Raum - Doszczętnie mnie poebało i wpadłem na pomysł żeby sobie popykać w tibiałkę. Ge...

źródło: comment_16066645844V7yOdhsnUqdzMlQ74BXm5.jpg

Pobierz
  • 15
@koloalu: Ostatnio okolice 2011+/-.

Imbu

Nie wiem co to.

Blessy masz


Nie, a są dla facc? xD Bo afair nie dało się kompletu kupić bez pacc. Aola sobie mogę sprawić jak coś.

Cholera, rzuciłem okiem na listę zmian ale chyba coś mnie bardziej ominęło niż myślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raum: blessy na facc też parę można kupić jak dobrze pamiętam.
A immbuing czy jakoś tak to nasycenie broni zbroi itp jest dużo efektów. Dla cie ie ważne będą dopiero po 100 lvl. Ale możesz zarabiać na przedmiotach potrzebnych do nich. Szczególnie warte są przedmioty do mana Leach i critical strike. Zobacz sobie artykuł na wiki o nich. Market ogarniałeś?
@koloalu: Tak, market i depo już mam obcykane, zajebista sprawa. Żałuję tylko że palki nie mogą już używać utana vid, pamiętam jak się się cieszyłem że będę mógł chodzić niewidzialny (,)
@Magiso: Póki co próbuję czy w ogóle mnie ta gra wciągnie tak jak kiedyś. Jednak prawie 10 lat przerwy robi swoje ¯\_(ツ)_/¯ myślę, że jak złapię zajawkę to wtedy poszukam nowego serva i od razu pacca + jakieś GPki (albo WT, ktoś się tym jeszcze zajmuje?). Opcjonalnie sobie kupię jakiś 8lvl wyskillowany xD. Ale dzięki za ofertę.
@Magiso: ziomeczku ja zacząłem grać na damorze. Pomożesz mi ogarnąć miejscówkę do expa? Mam to 41 lvl i gwałcę małpy na ape city. Niestety już słaby exp trochę się tam robi. Merliny nie rzucają bananastafów :( skile 74/60 i 12ml. Gdzieś będzie mi lepiej?