Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nadszedł właśnie czas na mój własny, autorski content na wykopie - będzie to realizacja pomysłu, który przyszedł mi do głowy już kilka miesięcy temu.

Jestem ojcem trójki dzieci, przy czym najmłodsze z nich jest jeszcze na tyle małe, że wymaga usypiania na rękach. Co najciekawsze, podobnie jak w przypadku swojego rodzeństwa, maluszkowi najłatwiej jest zasnąć przy normalnej, spokojnej muzyce. Kołysanki, pozytywki czy piosenki dla dzieci w naszym przypadku się nie sprawdzają. Dlatego postanowiłem zebrać w jednym miejscu sto utworów / piosenek, przy których nasz niemowlak zasypia z dużą łatwością, a które jednocześnie mogą okazać się być interesującą pozycją również dla dorosłego słuchacza.

Zbiór w założeniu ma nie tylko pomóc świeżo upieczonym rodzicom, którzy borykają się z problemami podczas usypiania dzieci w tradycyjny sposób (być może właśnie podaję Wam gotową receptę), ale skierowany jest również do wszystkich osób, które potrzebują odrobiny relaksu i wytchnienia od codzienności; do osób, które chcą poznawać nową muzykę, do osób, które gustują w spokojnych klimatach, jednym słowem dla każdego, kto ma choć odrobinę ochoty zapoznać się z tego typu playlistą :)

Tag do obserwowania (lub czarnolistowania) >>> #spokojnebrzmienie <<<
______________________________

#muzyka #spokojnamuzyka #rodzice #dzieci #chill