Wpis z mikrobloga

@TheKa: jeżeli pytasz o brand, to nie ma. wszystkie, które mam to albo mój kolega robił albo jego ojciec. na dobrą sprawę nigdy nie miałem chyba sklepowego woblera
  • Odpowiedz
@TheKa: tak jak Mirki Ci mówią, nie ma najlepszej przynęty, bo wtedy każdy by tylko takie kupował, nawet nie ma czegoś takiego jak - czy gumowa przynęta, realistycznie wyglądająca jest lepsze od tej, która nie wygląda realistycznie.
Szczupak nie ma atlasu ryb, on atakuje to co uważa za żywe i zjadliwe, dlatego może zdarzyć się, że zje innego szczupaka, mniejszego, ataki na kamerkę pod wodą też się zdarzają, a kamerka zupełnie
  • Odpowiedz
@Hamza: Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź :) Widzę, że wiele rzeczy ma wpływ na to. Mój tata to fanatyk, łowi codziennie, czasem na dwóch różnych stawach. Przeważnie łowione ryby mają ponad 70 cm i na takie szukam przynęty. Rzadko kiedy wypływa, najczęściej z brzegu rzuca. Kupię takie woblery i dorzucę kaczkę ;) Mam nadzieję, że będzie zadowolony.
TheKa - @Hamza: Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź :) Widzę, że wiele rzeczy ma wpływ...

źródło: comment_16066552091bjM7eAt9lSC4yYXExS4MZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TheKa: nie wiem czy już złożyłaś zamówienie ale zamiast 5 takich samych przynęt wziąłbym 2 w różnych kolorach i wybrał 3 inne woblery
  • Odpowiedz