Wpis z mikrobloga

  • 668
Zrobiłam kalendarz adwentowy do przedszkola w formie kominka. Każdego dnia dzieci będą odkrywać nowe zadanie, a Mikołaj będzie coraz niżej. Obrazuje to czas, jaki pozostał do Świąt. Kominek ma 80cm i wiem, że nie jest idealny. Ale starałam się i jestem z siebie dumna ( ) uszyłam nawet mini skarpetki i zrobiłam dywan. I polecam lampki z Pepco za 6 zł, świecą jak #!$%@? <3 oby dzieciom spodobał się kalendarz. #pracbaza #przedszkole #dzieci #handmade
estetka - Zrobiłam kalendarz adwentowy do przedszkola w formie kominka. Każdego dnia ...

źródło: comment_16066073969DiRDVKlbXXUwxTl6vZ61X.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Dla tych z niewierzących rodzin po prostu forma zabawy.


@feketehajuno: Jak ci imam by śpiewał pieśni religijne o 4 rano pod oknem, to też by to dla ciebie była forma zabawy?

Jeszcze byłbym w stanie jakoś zrozumieć, że ktoś wymyślił "odliczanie do choinki" czy coś w tym rodzaju (ale też niesmak pozostaje) - ale tutaj wygląda to na promocję
  • Odpowiedz
Ale starałam się i jestem z siebie dumna


@estetka: a teraz w temat wjedzie ten nadaktywny Oskarek z hiperADHD ze średniaków i rozwałkuje całość rzuconą z drugiego końca sali piłką :)

Ale i tak gratulacje za to, że Ci się chciało i za efekt :)
  • Odpowiedz
@fledgeling: Poważnie? Zanim komukolwiek odpowiesz to sprawdzasz jego wpisy? Zresztą co ty pieprzysz?! Przecież ja raz na ruski rok coś wrzucam, a żeby to było z polityką związane to nawet sobie nie przypominam.

To dla tych dzieci jest "odliczanie do choinki", a ty na siłę dorabiasz teorię.

Zresztą tak samo jak zupełnie bezpodstawnie mi jakąkolwiek opcję polityczną przypisałeś i to we wpisie zupełnie z polityką nie związanym.

Oszołom.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@feketehajuno w zasadzie jestem przeciwna łączeniu religii i przedszkoli, ale akurat święta są elementem naszej kultury i takie kalendarze, choinki, kartki świąteczne to normalna sprawa. Ale zawsze ktoś będzie niezadowolony ;) na szczęście u mnie w przedszkolu dyrekcja pozwala na wszystko! Szczególnie jak materiały się kupuje za swoje pieniądze xD
  • Odpowiedz
@estetka: na wykopie jest od dawna sporo dziwnych kont, które chronią wiadomą partię (będącą w taktycznym sojuszu z kościołem).

Jak wchodzę sobie na takie konta:
https://www.wykop.pl/tag/polityka/autor/feketehajuno/
To zastanawiam się, czy to prawdziwy człowiek, czy może raczej multikonto które ostatnio udzielało się tutaj w okolicy wyborów (wpisy jasno pokazują kogo broni, a kogo atakuje), a teraz komuś coś się pomyliło i zalogował się nie tam gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@fledgeling: Ty masz naprawdę coś nie tak z głową. Mam konto ponad 9 lat. Jak byś faktycznie przejrzał moje wpisy na przestrzeni tych lat to byś zauważył, że uczestniczyłam czasem bardziej lub mniej aktywnie w życiu społeczności, różne akcje, wykopiwa, wykopaczki itp.

Ale nie, ty sobie sprawdziłeś tag polityka, pokazujesz moje wpisy sprzed 5-6 lat, sprzed wyborów prezydenckich kiedy to wszyscy nabijali się z Komora i krzyczysz MULTIKONTO ZAŁOŻONE NA POTRZEBY PARTII!!!
Mało tego nigdy nie popierałam PiSu, w którymś tam wpisie nawet cieszę się, że starych udało mi się przekonać aby na nich nie głosowali, jestem osobą niewierzącą, a Ty mi zarzucasz fanatyzm partyjny i religijny?!

I to wszystko pod wpisem przedszkolanki o zabawie
  • Odpowiedz
@fledgeling: Bo estetka do mnie odpisała i z ciekawości przejrzałam kolejne komentarze? Chłopie, wiem że się powtarzam, ale z każdym kolejnym twoim komentarzem bardziej utwierdzam się, że masz coś nie tak z głową i fanatyzmu to u siebie się doszukuj.

EOT
  • Odpowiedz
@estetka kochana jesteś () mi by się nie chciało robić dla mojego dziecka a Ty przygotowałaś dla swoich przedszkolaków :) na pewno jesteś bardzo fajną nauczycielką, z fartem ( )
  • Odpowiedz