Wpis z mikrobloga

Potężne #rozdajo nówki smartwatcha Garmin VIVOACTIV 3 by atencja się zgadzała na #blackfriday i #blackweek (òóˇ)

Link do całej akcji: Black Friday & Week w Meblujdom - rabaty od 15% ( )

- Najważniejszą promką jest kupon rabatowy 20% BLACKWEEKUNIQUE na szalenie popularne modele foteli WAU / WAU 2 od Unique
- Na pozostałe fotele od Unique powyżej 500 zł jest kupon rabatowy 15% BLACKWEEKUNQ
- Fotele gamingowe z materiału Evolve PRO oraz Evolve GAMING Pro nieco taniej niż zwykle
- Wszystkie produkty od firmy Halmar(stoły, krzesła, fotele, obrotówki, no wszystko) przecena -15% już zaaplikowana do cen produktu
- Spora część mebli od Signalrównież na 15% (80% oferty)
- Meble twarde od BogFran z przeceną 14%
- Mamy również raty prawdziwe 0% w Credit Agricole na 3,6 lub 10 rat :)

- Wszystkie promocje trwają do niedzieli 29 listopada 2020, do godziny 23:59:59
- Jeśli jakiś produkt jest w przedsprzedaży (niedostępny na stanach magazynowych) to gdy zamówisz dany towar po cenie promocyjnej również po takiej zostanie wysłany. Niestety sporo ciekawych mebli przez braki u dystrybutorów maja opóźnienia :(

Co do samego R O Z D A J O:
Udział biorą wszyscy, nawet zielonki ale tylko te, które założyły konto przed rozdajo
Losowanie w poniedziałek o 10:00 przez Mirkolos czy Mirkorandom - w zależności co tam działa
Koszty wysyłki pokrywamy my (Paczkomat lub DPD)
Jeśli zwycięzca się nie zgłosi na PW w 24 godziny od wygranej losujemy ponownie (i tak w kółko aż ktoś potwierdzi)

Wiemy, że to nie są jakieś spektakularne przeceny typu -80% ale patrząc po tym co się dzieje na #pepper i to co robią giganci wcześniej podnosząc ceny, by je później zaniżyć lub jeszcze gorzej - sprzedawać drożej niż normalnie - to nasza oferta jest przynajmniej uczciwa.

Powodzenia Mireczki i jeśli ktoś ogarnie jakąś promkę na pada od Xbox Series S (tego białego) to niech mi da znać :D
Miłej imprezy ostatkowej ;) Widzimy się w poniedziałek!
meblujdom_pl - Potężne #rozdajo nówki smartwatcha Garmin VIVOACTIV 3 by atencja się z...

źródło: comment_1606580115au1mfNSUBEEUuuYhSx9YgR.jpg

Pobierz
  • 65
tkanina


@meblujdom_pl: Siedziałem na WAU 2 z elastomerem i niezbyt przypadł mi do gustu oraz na siateczce i tutaj było bardzo wygodnie. Jestem tylko nie do końca do niej przekonany czytając opinie na temat tego że potrafi się bardzo szybko przetrzeć. Czy odczucie na tkaninie mocno odbiega od siatki? Niestety nigdzie nie mogłem znaleźć wersji z tkaniną żeby ją przetestować :(