Wpis z mikrobloga

Potężne #rozdajo nówki smartwatcha Garmin VIVOACTIV 3 by atencja się zgadzała na #blackfriday i #blackweek (òóˇ)

Link do całej akcji: Black Friday & Week w Meblujdom - rabaty od 15% ( )

- Najważniejszą promką jest kupon rabatowy 20% BLACKWEEKUNIQUE na szalenie popularne modele foteli WAU / WAU 2 od Unique
- Na pozostałe fotele od Unique powyżej 500 zł jest kupon rabatowy 15% BLACKWEEKUNQ
- Fotele gamingowe z materiału Evolve PRO oraz Evolve GAMING Pro nieco taniej niż zwykle
- Wszystkie produkty od firmy Halmar(stoły, krzesła, fotele, obrotówki, no wszystko) przecena -15% już zaaplikowana do cen produktu
- Spora część mebli od Signalrównież na 15% (80% oferty)
- Meble twarde od BogFran z przeceną 14%
- Mamy również raty prawdziwe 0% w Credit Agricole na 3,6 lub 10 rat :)

- Wszystkie promocje trwają do niedzieli 29 listopada 2020, do godziny 23:59:59
- Jeśli jakiś produkt jest w przedsprzedaży (niedostępny na stanach magazynowych) to gdy zamówisz dany towar po cenie promocyjnej również po takiej zostanie wysłany. Niestety sporo ciekawych mebli przez braki u dystrybutorów maja opóźnienia :(

Co do samego R O Z D A J O:
Udział biorą wszyscy, nawet zielonki ale tylko te, które założyły konto przed rozdajo
Losowanie w poniedziałek o 10:00 przez Mirkolos czy Mirkorandom - w zależności co tam działa
Koszty wysyłki pokrywamy my (Paczkomat lub DPD)
Jeśli zwycięzca się nie zgłosi na PW w 24 godziny od wygranej losujemy ponownie (i tak w kółko aż ktoś potwierdzi)

Wiemy, że to nie są jakieś spektakularne przeceny typu -80% ale patrząc po tym co się dzieje na #pepper i to co robią giganci wcześniej podnosząc ceny, by je później zaniżyć lub jeszcze gorzej - sprzedawać drożej niż normalnie - to nasza oferta jest przynajmniej uczciwa.

Powodzenia Mireczki i jeśli ktoś ogarnie jakąś promkę na pada od Xbox Series S (tego białego) to niech mi da znać :D
Miłej imprezy ostatkowej ;) Widzimy się w poniedziałek!
meblujdom_pl - Potężne #rozdajo nówki smartwatcha Garmin VIVOACTIV 3 by atencja się z...

źródło: comment_1606580115au1mfNSUBEEUuuYhSx9YgR.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Nie wiem czemu zawsze czarny pad najtańszy, a ten co mi się podoba(jasnoszary z chyba zielonymi akcentami) drogi, mimo że to ten sam pad. Jak jednak padnie na czarny, to ważne by był z nowej serii(nowy model), idzie poznać po numerze seryjnym, bo tam coś było nie tak z pierwszymi wersjami, analogi siadały, białe chyba są wszystkie OK, proszę mi dać rozdajo, także nie trzeba sprawdzać wersji
RabarbarDwurolexowy - @meblujdompl: Nie wiem czemu zawsze czarny pad najtańszy, a ten...

źródło: comment_1606603198uQqmgk3BCjIg9KXVg3Zaxn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meblujdom_pl: takie cudo to by siadło fest na rączkę.

Niedawno szukałem foteli do kompa i nawet trafiłem na waszą stronę, ale całkowicie zrezygnowałem z zakupu. Za bardzo zakochany jestem w wygodzie foteli z Hondy Accord, więc sobie fotel komputerowy zrobiłem xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@meblujdom_pl: niedawno kupiłem u was ten fotel evolve gaming pro, kosztował 680, a tutaj pokazujecie, że promocja z 780. Możecie to wyjaśnić? Fotel podrożał w ciągu tygodnia o 100 zł? Niby nie podnosicie cen przed promocja jak inni? XD
  • Odpowiedz
@Izanagi013: Nie, fotel normalnie kosztuje 679 po promocji by nie można było użyć kodu rabatowego. Teraz jest taniej z okazji Black Week i też dlatego jest opisane w promocyjnym wpisie "oferujemy w cenach w których absolutnie nigdy nie dostaniesz ich poza tą promocją" oraz w opisie rozdajo "nieco taniej niż zwykle".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meblujdom_pl: nie rozumiem tego wyjaśnienia. Normalnie kosztuje 679, a zniżka jest z 780. To jak w końcu?
I dlaczego na allegro sprzedajecie go za 720?
Może i jest taniej niż wcześniej, wygląda to, jakby cena 780 była z czapy, albo zwiększyliscie cenę przed promocja, wbrew tym wielkim obietnicom, w których kpicie z januszerstwa
  • Odpowiedz
@Izanagi013: Popatrz na to - sprzedajemy produkt na promocji by nie można było użyć kodu rabatowego tak by jego sprzedaż była jakkolwiek rentowna. Na Allegro ma wyższą cenę niż ta na sklepie po promocji ponieważ Allegro ma prowizje ~10% od sprzedaży tak więc cena musi być wyższa niż standardowa na sklepie. Cena 779 była ceną początkową i spokojnie mogłaby taka pozostać i Klienci używaliby kodu 10% który jest naszym standardowym rabatem,
  • Odpowiedz
@Izanagi013: Evolve PRO jest na rynku od 3 lat. Evolve Gaming Pro jest na rynku od kilku tygodni. Temat rentowności sprzedaży miałeś opisany w komentarzu wyżej. Jak Ci to tak bardzo przeszkadza mogę spokojnie ustawić nominalną cenę którą sobie zrabatujesz ale nigdy nie otrzymasz takiej ceny jak na Black Friday - więc gdzie tu jest coś nie tak? Podnieśliśmy cenę powyżej tej która była na początku względem Black Week? Nie. Wcześniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meblujdom_pl: różnica jest taka, że realna obniżka to 20 zł, a nie 130, jak próbujecie pokazać na black Friday. On nigdy nie kosztował 779 zł.

To jest nasz topowy model - nie dajemy na niego więcej promek niż te co Black Week - jego cena zawsze będzie taka sama.


Czyli od początku kosztował 679 zł.
Wasz post z fejsa to dowód na to.
Hipokryzja i tyle.
  • Odpowiedz
@Izanagi013:

Cena 779 była ceną początkową i spokojnie mogłaby taka pozostać i Klienci używaliby kodu 10% który jest naszym standardowym rabatem, jednak dużo ludzi widząc cenę z "6" na starcie bez możliwości rabatowania jest bardziej atrakcyjna niż "7" po rabacie. Kilka lat temu to była wyjściowa cena tego modelu.


Jak Ci to tak bardzo przeszkadza mogę spokojnie ustawić nominalną cenę którą sobie zrabatujesz ale nigdy nie otrzymasz takiej ceny jak na
meblujdom_pl - @Izanagi013: 

 Cena 779 była ceną początkową i spokojnie mogłaby tak...
  • Odpowiedz