Wpis z mikrobloga

@shaku79 być może Ty masz problemy z trądzikiem, ja swoje wyleczyłem w wieku nastoletnim, więc grubo ponad połowę życia temu.

Ponadto nie jestem na tyle ograniczony by każdego kto nie popiera strajków klasyfikować jako pisowca chociaż z tą syjonistyczną partią nie mam i nie chce mieć nic wspólnego. XD
@DoloremIpsum w pełni się zgadzam odnośnie stanu wyjątkowego i uważam, że działaność rządu wobec pandemii to totalna kartonowa prowizorka.

I gdyby to było powodem protestów to normalni ludzie również chętnie braliby w nich udział. Natomiast druga część Twojej wypowiedzi bardzo mnie intryguje. Jakie zmiany w aborcji w trakcie pandemii wprowadził rząd?
@Niewiemja

@Najzsuiram: @perasperaadopelastra: A ta wojna to miała być z pisem czy z policją i na czym miała polegać? Bo w cywilizowanych państwach partia nie może sobie od tak wykorzystywać policji jako ramienia zbrojnego do bronienia własnych dup przed ludzmi którzy sobie chodzą i krzyczą brzydkie słowa. Ale widocznie niektórym podoba sie Białoruś czy tam inna Zambia gdzie jak sie coś rządzącym nie podoba to mogą sobie mimo jasno określonego
@lazzyday: Ziomeczku. Naziści i komuniści prowadzili wojny poza swoim państwem i pochłaniali kraje nie prowadzili pokojowe demonstracje we własnym państwie w imie własnej konstytucji. Co Ty porównujesz. Mieszkamy w państwie z takim a nie innym prawem to sie do niego stosujmy, po prostu. Jak sie jest hodowcą kotów to też sie ma do niego stosować, nie robi tego więc trzeba protestować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pozdroxxx666 Masz kolejnych wyżej xD:


protest skończył się w momencie jak na ulice powychodzila dzieciarnia poprzepychac się z policją i dobić fejm na vipoku


Spęd lewackich julek ktore walcza tak na prawdę o #!$%@? wie o co.

@DoloremIpsum: xd boli was to, że tak sprawę postrzegają normalni ludzie, którzy nie są skrajnie w lewo. Taką jest prawda, że Lempart i cała reszta zniszczyli ten protest.