Wpis z mikrobloga

Jaki jest w zasadzie cel gry? Wygrać będąc ostatnim? Jestem po pierwszej sesji i mam wrażenie, że ludzie przez to kampią na obrzeżach. Co robić podczas rozgrywki tak naprawdę? Za czym biegać jeśli celem jest nie dać się zabić? Kampić? Jeszcze nie wiem po co są te kontakty, ale widzę, że nie muszę ich robić.

#warzone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze nie wiem po co są te kontakty, ale widzę, że nie muszę ich robić.


@WyjmijKija: Kontrakty są po to aby zdobywać hajs i inne wartościowe itemki. Hajs jest potrzebny aby kupować rzeczy w sklepach - zrzut własnych broni, perki, wyposażenie dodatkowe (radar, ostrzały, maskę przeciwgazową, strzykawkę do samopodnoszenia). Bez wyposażenia trudno będzie wygrać, a wygrana to bycie ostatnim graczem/drużyną na mapie.
  • Odpowiedz
@WyjmijKija: z kontekstu posta wnioskuje że grasz na solo - grając na solo, będąc poczoątkującym będzie Ci trudno cokolwiek ugrać. Proponuje znaleźć ziomali do gry, bo moim zdaniem Warzone znacznie zyskuje podczas gry zespołowej, bo na solo to kampa ;)
  • Odpowiedz
@Bratkello: tak, na start odpaliłem solo, bo jak mi kogoś wylosowało to nie byli zbyt pomocni. Albo nie rozumiem jaki jest cel gry właśnie. Wyskoczyliśmy gdzieś, przy jakiejś stacji i tak dobre parę minut tam siedzieli nie wiem po co
  • Odpowiedz