Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tywin_Lannister: ciekawe. Sam bym zagłosował za lewicą ze względu na światopogląd który wydaję mi się jest lewicowy. Jednak fakt socjalu na jeszcze większym poziomie i sponsorowaniu wszystkiego z podatków co jest nie wykonalne przy aktualnej demografii (raczej nic się nie zmieni) zabija chęć oddania na nich głosu. I tak ciągle jestem bez głosu.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Walus002: mądre gospodarowanie zasobami na wzór skandynawski =/= pisowskie sranie naszymi pieniędzmi na TVP i państwowe spółki zamiast na chociażby służbę zdrowia

PiS obrzydził swoją działalnością ludziom słowo „socjal”, tak jak Korwin „liberalizm”, mimo że ani jedni, ani drudzy nie mają z tymi terminami zbyt wiele wspólnego.
@Tywin_Lannister:

wyrazista różnica genderowa.


xD.

Skad wniosek, ze to najbardziej dojrzala grupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Glosowanie na Lewice czy na Konfederacje to niezbyt rozsadne posuniecia. Wystarczy posluchac Razemkow czy Narodowcow, zeby skreslic te dwie partie. Ale czego tu wymagac od Julek z twittera piszacych z IPhone'a precz z kapitalizmem obwiniajacych za cale zlo tego swiata bialych hetereseksualnych mezczyzn, czy Oskarkow, którzy walczą z wyimagniowanym lewactwem czy
@levzor: Och, #!$%@?, tyramy mordo, tyramy. Jeszcze tylko 12 godzin. Prawdziwy facet musi #!$%@?ć, aby szef miał na nową betę 8)

#!$%@?, że historycznie dzięki lewicy mamy w ogóle jakiekolwiek prawa pracownika, a gdybyśmy teraz zaufali tym #!$%@? nierobom (lewakom), to po latach moglibyśmy mieć np. 6-godzinny dzień pracy przy uczciwych zarobkach.

może po prostu masz syndrom ofiary, bo nie wiem kto z własnej nie przymuszonej woli mógłby zagłosować za wyższymi
@Tywin_Lannister: jaki jest sens porównywania w czasie rzeczywistym krajów z różnymi historiami powojennymi? gdzie jest dania gospodarczo a gdzie my? jak my nic w tym kraju nie prodkujemy. i wyjaśnij w jaki sposób postulaty gospodarcze lewicy miałyby nas doprowadzić do poziomów zachodnich. Zwłaszcza, że pis realizuje politykę lewicy i jakoś ludziom nie jest lepiej.
@Tywin_Lannister według oko press

Płeć nie zawsze jest jednak tak oczywistym zjawiskiem, jakby się wydawało.


Więc dlaczego sami teraz dzielą świat na dwie płcie i kobietą przypisują jakieś tam poglądy a mężczyzną jakieś tam inne. Przecież w ten sposób mogą wywierać presję społeczna na daną płeć to tak jakby napisali że młode kobiety mają zajmować się domem, a młodzi mężczyźni pracą. Jestem bardzo rozczarowany tym ich artykułem. Bardzo słabe z ich strony
@levzor: Dokładnie lepiej spojrzeć na kraje, które kiedyś były na naszym poziomie albo nawet niższym. Wprowadzenie tych samych postulatów gospodarczych jakie ma Dania nie sprawi ,że polska będzie na tym samym poziomie. Warto spojrzeć na tzw. Azjatyckie tygrysy, ich rozwój i jakie reformy tam wprowadzano.

PKB per capita
1980 1990 2000 2010 2018
Polska 4 758 6 583 6 583 21 079 31 939
Korea Płd. 2 191 7 549 16
No i jeszcze spójrzmy na Unię Europejską najniższe podatki są w Irlandii i nie ma tutaj oczywiście żadnego zaskoczenie ,że to ich gospodarka była najszybciej rozwijającą się gospodarką w UE w tych latach.
w przedziale 15-18 lat te % są jeszcze korzystniejsze dla lewicy.


@rothen: zapewne tak, ale wieloletnie pranie mózgów w internecie GOSPODARKOM, uchodźcami, antifami itd. zbiera żniwa wśród młodych mężczyzn. 20% załamuje i niepokoi.

Chyba najbardziej bezrefleksyjna grupa, na równi z dziadkami i babami >60 i ich ślepym pędem za PiSem (chociaż wg. tego ipsosu jest u nich progres)