Wpis z mikrobloga

o, teraz próbując zalogować się przez stronę wyskoczyło mi dwustopniowe logowanie przez te szarą apkę której nazwy nie pamiętam(autenticator?), także wątpię by mi ktoś wlazł na konto... w Windowsie wyskoczył mi popup, że jest okazja na grę, to klikłem, tam błąd klienta 500, "cośtam autentykacja", i po włosku mi się zaczęło ładować, teraz sobie myślę, może wlazłem komuś na konto? Były takie akcje że się ludziom konta zamieniały(na Betheśdzie tfu), poodświeżam, ciekawe
@Dibhala: coś laguje strasznie Epic, wiec ciężko mi było sprawdzic,a le tak, zgadza się, tylko zmieniło na włoski, wreszcie się udało ustawić na angielski, chyba wyprzedaże idą grubo, tak długo się wszystko ładuje, ale jak się muszę logować dwustopniowo poprzez apkę na telefonie, to by musieli mieć dostęp do mojego Iphona, a co by nie gadać o tej firmie dla szpanerów, to zabezpieczenia mają dobre, plus nie instaluję podejrzanych apek(zresztą apple
@RabarbarDwurolexowy: imo strona epicgames wlecze się zawsze tak samo, ani wolniej ani bardziej. Natomiast ich klient to jest nieporozumienie i tyle błędów co mierności w działaniu ma ten klient to chyba tylko launchery rockstara i bethesdy mają.

Ja tam osrałem go już dawno i wszystkim zarządzam z poziomu strony a jak mam coś instalować to używam legendary.
@Dibhala: mi aż tak nie przeszkadza wydajność(choć jest #!$%@?) ani błedy, najbardziej mi rozkład i użyteczność psuja krwi, szukanie gier to nieporozumienie, coś jak jeszcze bardziej upośledzony klon netflixa, jak się nie zna wszystkich gier po gatunkach i tagach, to można sobie odpuścić i szukać równolegle na Steamie, nawet jak by człowiek chciał coś u nich kupić, to nie można znaleźć, a wejście w inne menu to jak bym się modemem