Wpis z mikrobloga

@zefj: Oj będzie tego dużo.
1. shadowbany,
2. nie przyznaje się kiedy coś #!$%@?,
4. niezrealizowane projekty,
5. dwulicowość,
6. za to, że od YT sodówka nawaliła do głowy.
7. TOTALNY STRACH PRZED KRYTYKĄ (musiałem to napisać dużymi)
Inni dodadzą swoje :)
@zefj: @gemini2009: Powyższa lista jest prawdziwa, ale ja na przykład przestałem być jego "stałym elektoratem", jak kiedyś podjechałem do Myśliborzyc i chwilę z nim pogadałem. Cwaniak, łgarz, i te rozbiegane świńskie oczka... Na filmach kreuje siebie na inną osobę, niż jest w rzeczywistości.
@gemini2009: łżesz jak pies! Pkt 2 z twojej listy to wierutne kłamstwo! Gdyby się publicznie do tego nie przyznał to znakomita większość z was nigdy by tego nie zauważyła.
Reszta to twoja/wasza subiektywna opinia, którą nachalnie forsujecie jako jedyną słuszną.
@chris_mack: Ok. jeżeli Ukasz twierdzi, że kiero budowy przeliczył, że te słupy są niepotrzebne to po co w ogóle Łukasz je zrobił? Naraził tylko inwestora na niepotrzebne koszta. PLUS zmarnował niepotrzebnie czas na nie.
@chris_mack: Pytam z ciekawości, bo jak sam przyznałeś masz wiele wspólnego z branżą budowlaną i uważam, że taka wiedza może się mi przydać w przyszłości. Do błędu się nie przyznaję, bo uważam, że nasz mitoman sprytnie z tego wybrną takim podstępem. #!$%@?łem, ale może tak być to nic nie szkodzi, proszę mi wierzyć na słowo.