Wpis z mikrobloga

@chris_mack: piszesz "Gdyby się publicznie do tego nie przyznał to znakomita większość z was nigdy by tego nie zauważyła", a mi się coś wydaje że tylko dlatego o tym powiedział bo wiedział że ktoś i tak na filmie wyłapie
ciekawe, może gdyby nie filmy to by to maskował i nawet kierbud by się nie dowiedział
  • Odpowiedz
@aeiou86: nie sądzę, tak czy siak to by w końcu wyszło. Im później tym poważniejsze byłyby tego konsekwencje. Dlatego uważam że w jego interesie było zgłoszenie tego jak najszybciej.
Możemy sobie dorabiać rozmaite teorie. Faktem natomiast jest, że to publicznie pokazał a @gemini2009 BEZCZELNIE KŁAMIE twierdząc że się nie przyznał a nawet próbował to zataić
  • Odpowiedz
@chris_mack: A czy ja napisałem że wykopowi eksperci to zauważyli czy widzowie? Jak miałbyś nie przyznać się do tak #!$%@? fundamentu? Jak dalej prace wam idą? Już nie ma co pokazywać?
  • Odpowiedz
@berman: Pewnie jak cie zobaczył od razu pokumał z kim ma do czynienia bo bystry z niego chłopak i cię spuścił w kibel, stąd twoja frustracja. Ktoś kto zjeżdża 100 km żeby zobaczyć budowę kogoś z YT to musi być naprawdę dzban.
  • Odpowiedz