Wpis z mikrobloga

Czy jest w ps4 jakiś sposób na manualne odwrócenie osi X joysticków? Moja dziewczyna chce pograć w RDR2, ale niestety cierpi na straszną chorobę, tzn. #!$%@? mózgowe, przez co musi w każdej grze odwracać te osie, bo inaczej sterowanie „nie ma sensu”. Z jakiegoś powodu, gra ta pozwala niemniej jedynie na odwrócenie osi Y. Próbowałem opcji przemapowania przycisków w ustawieniach konsoli, ale niestety można tylko zamienić ze sobą joysticki. Ma ktoś może jakiś pomysł, czy raczej nic nie da się na to poradzić?
#ps4 #rdr2
  • 10
@Choir: Nie pamietam w sumie jak analogi są zamontowane, ale może dobrą opcją byłoby kupić dla niej kontroler i go hardwarowo przerobić.
@camos: Tak, bo „czuje się jakby ekran nie był oczami a kamerzystą stojącym za postacią, więc jak idzie do tyłu w lewo to obraz przesuwa się w prawo” ¯_(ツ)_/¯
@Choir: kurła mireczku, przez Ciebie od 3 godzin gdzieś z tyłu głowy lata mi myśl jak sprzętowo odwrócić gałkę w padzie, sama zamiana pinów nie wystarczy bo to działa na rezystorach, #!$%@?łeś mi weekend (°°