Wpis z mikrobloga

Uważam że kobiety powinny mieć zakaz pracowania na stanowiskach władzy i zarządzania. W ciągu swojego życia zaobserwowałem że najgorzej pracuje mi się z kobietami, tzn jeśli kobieta wydaje polecenia i jest nad wami. Okazało się że nie tylko ja to zauważam i że wiele osób twierdzi podobnie. Możesz nie lubić się ze swoim szefem ale jako tako się dogacie żeby mieć spokój i żeby wszystko grało. Z kobietą to nie jest możliwe. Nigdy nie weźmie winy na siebie. Jeśli raz jej się nie spodobasz i uzna Cie za #!$%@?, w jej oczach zostaniesz nim na zawsze i nic tego nie zmieni. Podejście takiej kobiety zmieniłoby się dopiero wtedy, gdybyś to Ty wydawał jej polecenia z wyższej pozycji albo gbybyś się zwolnił i nie pozwolił jej wejść sobie na głowę (chociaż i wtedy nie miałaby żadnej samokrytyki i wszystkiemu winny byłbyś oczywiście Ty). Kobiety nie są ewolucyjnie przystosowane by rządzić. Wszystko opiera się na relacjach z innymi do momentu kiedy kobieta dostaje władzę i próbuje zachowywać się jak facet. Wtedy cały system się sypie, ludzie zmieniają pracę. Kobieta szef to najgorszy szef.
#przemyslenia #rozowepaski #praca
  • 3
  • Odpowiedz
@Wypoks nie no, niektórzy szefowie też są walnięci. Większość kobiet kieruje się emocjami nad zimną kalkulacją zysków/strat danego postępowania, nie można generalizowac. Rynek weryfikuje takie panny.
  • Odpowiedz
@Wypoks: Juz myslalem, ze tylko ja mam takie obserwacje, ze praca w kobietami a szczegolnie z kobietami szefami to ciezki temat. 10 razy bardziej wole prace z kolesiami.
  • Odpowiedz