Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@woda48: jaki interkom konkretnie?

słuchać muzyki z rozmową jest możliwe, ale to trzeba po połączeniu włączyć muzykę ręcznie (przynajmniej u mnie tak jest)
  • Odpowiedz
@epic_25: jakis freedcon xD chinol. oddzielnie tryby na bt z tel- i na rozmowe w intercomie
@Sahkez: wlasnie tu jest problem. bo dziewczynie cos rozłącza- a chcielibysmy móc i sluchac muzyki (moze byc 1 playlista z 1 tele) ale tez móc rozmawiać
  • Odpowiedz
@woda48: Jak chcesz na raz rozmawiac i sluchac muzyki jak to sa dwa oddzielne tryby? Chyba troche pomyliles jazde moto z samochodem bo widze ze do tego dazysz, chcialbys jechac moto z wygoda samochodu :D
  • Odpowiedz
@PancakeV: nie nie. Lepsze interkomy maja taki tryb. Myślałem czy jest aplikacja na telefon ze łączymy się razem i działa jak konferencja plus mogę puścić muzykę. A telefony są połączone do interkomów w kaskach
  • Odpowiedz
@woda48: No jest nazywa sie We are bikers ale to jest apka stworzona dla ludzi co nie maja interkomu i ona go imituje, nie mam pojecia czy da sie tak sluchac muzyki, jakby to mialo wygladac zalozmy ze cudem sie udalo i leci muzyka , zalozmy ze umawiacie sie ze razem sluchacie radia eska ,kazdy u siebie ale jednak to samo i leci ta muzyka i ktos cos mowi i tam
  • Odpowiedz
@woda48: Teoretycznie da sie to wykonac:
1. Łączysz interkom z telefonem
2. Łączysz sie z pasażerem poprzez teamspeak badz inna aplikacje, ustawiasz aktywacje mikrofonu glosem
3. Odpalasz wspolne radio na spotify
4. W interkomie i na tel dajesz dzwiek na max zeby slyszec pasazera, na spotify regulujesz glosnosc muzyki

Nie wiem czy w praktyce nie skonczy sie tak ze albo bedziesz dobrze slyszec pasazera a muzyke #!$%@? albo wcale badz odwrotnie,
  • Odpowiedz