Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 54
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Słońce podniesie się dziś o 07:38. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 52 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:30. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.
  • 29
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Dzień dobry! Dziś piątek, zatem życzę wszystkim szybkiego ogarnięcia obowiązków w pracy zdalnej lub prędkiego powrotu do domu z roboty i przyjemnego rozpoczęcia
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem
Dzień dobry!
@Wejszlo daj mnie tego bloku czekoladowego!
Od 6 już w pracy, jakoś zleci a Wam miłego dnia życzę i aby też szybko zleciało przy pokonywaniu codzienności.
Smacznego śniadania z pyszną kawą lub herbatą. Uśmiechu i szczęścia ma weekend.
@micke: Witam wszystkich. Cóż dzisiaj BF siedziałem do 2 w nocy i składałem nowego kompa z kumplem :D. Wiem z doświadczenia jak pracowałem w takim sklepie elektrycznym, ze te promocje to śmiech ale idzie czasami wypatrzeć coś taniej. W sumie to kupiłem w tej samej cenie co miałem już przygotowany wcześniej zestaw, ciut taniej trochę na lepszych parametrach więc gitara :D. Dzisiaj pracka i studia na wieczora wiec dzień minie szybko.
@micke: @Glupiii: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @Omixod: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @omi-omi @mobutu2 @AllGoesWrong @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Hansim33 @Dddkop @Dioddy @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany
@piupiulaserem

Dzień dobry :) jakby zima czy jak... Chociaż nadal brak śniegu.
Wytrwałości dziś w pracy i szkole. Udanego dnia.

Ja szkolny weekend i @Wejszlo - całe zero slow napisanych w mojej mgr. Czas jakby się kurczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@micke: @Omixod: @Pjotsze: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @petla_sprzezenia: @Jurgen_Van_Beethoven: @Glupiii: @Sikorka2017: @algus: @omi-omi @slabehaslo @TomTailor100 @bolorollo @unizony_czlonek @wyinwidualizowany @Hansim33
Dzień dobry! Szybkiego powrotu do domu i rozpoczęcia weekendu dla wszystkich! Ja tym czasem sobie grzecznie umieram z niewyspania, przepracowania i złości na deutsche bahn za wczorajsze godzinne opoznienie przedostatniego pociagu do domu jak akurat zabraklo chwil na pedalowanie i za zamkniecie stacji kolejowej dzisiejszego
@petla_sprzezenia: manka nie było, włożyłam do jednej koperty o tysiaka za mało xD
Już tłumaczę: jak wyświetli się nam na kasie komunikat o limicie gotówki w kasetce dla kasjera, to wołamy nadzór, wbijamy wypłatę z kasy, z drukarki wychodzi wydruk i chowamy go do koperty którą się skanuje przy zatwierdzeniu tej wypłaty. Jak już schodzimy i się rozliczamy, to pierwsze co, to pakujemy do koperty tę wypłatę (5000 zł). A potem
Cześć Wszystkim i każdemu z osobna. Wyczekiwany piątek przybył, nie pozostaje nic jak się cieszyć. Pogoda mogłaby być trochę słoneczniejsza, ale przynajmniej nie musiałem skrobać szyb. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

W robocie raczej luz, posiedzę dzisiaj do 14 i lecę do domu. Browarki czekają na balkonie, zaleta zimy i w lodówce nie trzeba robić specjalnie miejsca.

Trzymajcie się ciepło!