Wpis z mikrobloga

Pora przesiąść się z ponad 2 letniego P20 Pro na coś nowszego. Ogólnie chciałbym jakiś mniejszy telefon i z tego co narazie zobaczyłem wybory są 2:
-S10e - 1,5 roku na rynku, zaraz się skończą aktualizacje
-iPhone 12 mini - lubię iPhone, ale jesli chodzi o zgrywanie zdjec, itunesa i te całe synchronizacje to dostaje białej gorączki
Macie mi do polecenia jakąś alternatywe? Jest ogólnie ciężko z poręcznymi telefonami :/ Kiedyś 100 lat temu jak były czynne galerie a różowa kopała w jakichś ciuchach to poszedłem do marketu ktory natretnie reklamuje niejaki marian i barbara. Spodobały mi się smartfony Oppo. Mega dobre pierwsze wrażenie, bardzo 'zgrabne', 90hz złudnie przyspieszało smartfon. Myślałem o Oppo Reno 4 Pro 5g (na olx nówka do wyhaczenia za 2200 zł) no ale ten rozmiar :/ Co myślicie o tym oppo? I macie do polecenia jakiś mniejszy smartfon?

#telefony #smartfony #elektronika #pytanie
Podlaski_warmianin - Pora przesiąść się z ponad 2 letniego P20 Pro na coś nowszego. O...

źródło: comment_1606404203Ujb1288F1ix7dYPuIxL9cR.jpg

Pobierz
  • 14
@experiment zaraz zostanę zlinczowany aleeeeee

Mam w domu dwa Xiaomi i :
Sam ekran baja, wysuwany aparat spoko, zdjęcia w dzień spoko, zdjęcie w nocy nie istnieją xd ale soft i te cuda się z nim dzieją to woła o pomstę do nieba i mam iść serdecznie dość... A to się zatnie, a to sam do siebie zacznie dzwonić, a to zacznie wibrować...