Wpis z mikrobloga

Kochani!

Sporo osób się z nami kontaktowało i dopytywało, więc chcemy to troszkę uprościć i publikujemy infografikę jak działa #zmopsowani_style!

Dodatkowo, chcemy się też pochwalić, bo @wykop w końcu zweryfikował nasze konto! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeżeli chcecie sobie sprawić taki portret swojego zwierzaka, możecie to zrobić na dwa sposoby:
1. wziąć udział w naszym # rozdajo - link: https://www.wykop.pl/wpis/53800069/czesc-mircy-chcemy-sie-z-wami-przywitac-muzeum-szt/
2. zamówić swój obraz ze specjalną zniżką 15% dla Mireczków i Mirabelek, kontaktując się z nami w prywatnej wiadomości tutaj, na Facebooku bądź Instagramie!

A dla tych, którzy już wzięli udział w naszym rozdajo informujemy, że macie możliwość zwiększenia swoich szans, bo jak zaplusujecie również ten wpis, to zwiększycie swoje szanse na wygraną dwukrotnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to tyle od nas, dziękujemy za miłe przywitanie i za wszystkie wysłane do nas wiadomości.

#zmopsowani
Zmopsowani - Kochani! 

Sporo osób się z nami kontaktowało i dopytywało, więc chcem...

źródło: comment_16063942677pUu20t7CXJgBBMinN1r4R.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kot_kustosz: chyba źle zrozumiałaś moją wiadomość - chodziło mi o to, że pomysł pochodzi z zagranicy, gdzie jest realizowany podobnie do nas - czyli w formie fotoobrazów, w przeciwieństwie do Ciebie - malowanych ręcznie :)
  • Odpowiedz
@Zmopsowani: wprowadzają Państwo tym komentarzem w błąd, dlatego proszę o jego usunięcie, ponieważ mam realne podstawy twierdzić, że specjalnie chcą Państwo mnie zniesławić. Proszę o rozważne konstruowanie wypowiedzi bo powyższa wprowadza w błąd. Zaznaczam: tworzę rękodzieło, które wykonuję od podstaw.
  • Odpowiedz
@kot_kustosz: pewnie, nie jesteśmy Twoją konkurencją, nasz produkt się różni, nie zależy nam na zniesławianiu Ciebie, ponieważ również jesteśmy fanami Twoich prac! Pozwolę sobie przepisać usunięty komentarz - nasz pomysł nie pochodzi od Ciebie, a z zagranicy, dokładniej z Pinteresta, gdzie jest realizowany na podobnych zasadach, na których my funkcjonujemy - czyli fotoobrazów drukowanych na płótnie, a nie malowanych ręcznie, tak jak Ty to robisz :)
  • Odpowiedz
@Zmopsowani: Państwa komentarz brzmiał inaczej, wprowadzając ludzi w błąd, przez co mogli oni zrozumieć, że oferuję coś innego niż w rzeczywistości. Dopiero teraz został zredagowany poprawnie, w razie jeśli mieliby Państwo chwilowy zanik pamięci, posiadam jego screena. Mimo wszystko życzę powodzenia i proszę o precyzyjne dobieranie słów.
  • Odpowiedz
@kot_kustosz: przecież wystarczy wejść na Twój profil na Wykopie i Instagramie i zobaczyć jakąkolwiek z Twoich prac, żeby zweryfikować, że tak nie jest. Gdyby było inaczej, to faktycznie, widzę powód dla którego mielibyśmy podburzać Twoją pozycje, ale w tym przypadku to się mija z celem, a przynajmniej tak mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkiego dobrego, dużo klientów i spokoju życzymy!
  • Odpowiedz
@krowi_placek: jesteśmy na etapie kończenia naszego sklepu internetowego, gdzie będziesz mogła od razu wybrać swój wzór :) a teraz, tak jak pisaliśmy, nie musisz pisać za pośrednictwem FB albo IG, wystarczy napisać do nas na Wykopie!
  • Odpowiedz
@Zmopsowani Szkoda że nie chce wam się też zmienić rąk w łapki, ciemny kot plus jasna skóra będzie wyglądać komicznie ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale wycięcie głowy to max 15 minut roboty i pora na CSa.
  • Odpowiedz
@krowi_placek: dzięki za opinie, ale się z Tobą nie zgadzamy - e-commerce się na tyle mocno rozwinął, że jest wiele start-upów zaczynających sprzedaż przez media społecznościowe, z których potem się rozwijają normalnie funkcjonujące firmy - to nie jest wcale oznaka profesjonalizmu według nas :)

@Symmachus: to nie jest kwestia tego czy nam się chce czy też nie, to jest kwestia tego, że klienci mają problem z dosłaniem zwykłego
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: musisz byc bardzo inteligentnym czlowiekiem, skoro nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Uwazam to za cringe i mam do tego pelne prawo, tak jak do wyrazenia swojej opinii. Od tego jest tez czarnolisto, zeby ladowaly tam tresci, ktorych ogladac nie chce.
  • Odpowiedz