Wpis z mikrobloga

jakkolwiek lubię tę naszą małą, tupiącą nóżkami w oczekiwaniu na konsole społeczność, tak support w MM/ME/RTVAGD to już pewnie ma nas serdecznie dosyć xDDD oczywiście są sami sobie winni, najpierw nie ogarniając serwerów na premierę, a potem wysyłając sprzeczne sygnały dot. dostępności i wysyłki, ale trochę im jednak współczuję.

tak czy inaczej - bez względu na to czy PS5 już macie, czekacie na kolejny krok w realizacji zamówienia (WRRR KOMPLETUJCIE SZYBCIEJ), czy czekacie na kolejny zrzut w połowie grudnia - miło jest się z wami postresować, poanalizować o której komu zmienili status i kto ma konsolę na magazynie, a już pewnie w przeciągu tygodnia-dwóch, powrzucać fotki z odpakowania PS5 i odpalenia ekranu "Retardstation".

#ps5
  • 4
@Ryszardzislaw: tak, bo tylko przez własne niedopatrzenie nie kupiłem w NN, bo myślałem, że wystawili digitale w cenie normalnych xDDD a potem fartem drugi rzut z ME siadł, więc nie wnerwiam ludzi, którym NN pokasował zamówienia albo tnie w #!$%@?.
@darth_tazar: % ludzi atakujacy te infolinie w sprawie konsol i tak wydaje mi sie maly w porownaniu do innych zakupow itd, oni sprzedaja przeciez cala elektronike, telefony lodowki pralki itd...