Wpis z mikrobloga

@dbcoop: Tak, a to coś złego zjeść obiad z rodzicami? A dwa- znalazłem ten mem na jbzd i wrzuciłem go dla beki. Często wrzucam jakieś memy i zawsze znajdzie się ktoś kto myśli że mnie to osobiście dotyczy xd
  • Odpowiedz
@dbcoop: Mieszkanie z rodzicami, straszne. A no tak zapomniałem że na wykopie każdy w tym wieku to już zarabia 15k i ma wlasną posiadłość xd
  • Odpowiedz
@K-S-: Szczególnie jak ktoś jedynakiem i wszystko jest jego. No tak ale lepiej iść do 25m2 klatki za 800 zł. Interes życia, zgłoś się do Dragons Den
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: w sensie co w bloku? Ja tam lubie swoich rodziców ale mamy tak odmieny styl życia że po miesiącu mieszkania razem były ciągłe awantury, a przestrzeni mieliśmy multum bo duży do plus gospodarstwo.
  • Odpowiedz
@K-S-: Swietnie. Dziel sracz z jakimis randomowymi ludzmi w 5 w mieszkaniu jak szczury. Jeden kibel, jedna kuchnia, i to jest znacznie lepsze niż mieszkanie w rodzinnej chacie i np zbieranie kasy na swoje. Wykop bawi i uczy xD
  • Odpowiedz
tekst pochylony@vauecki: Kilku moich znajomych było w podobnej sytuacji. Uważali że lepiej jak u Kiepskich mieszkać w 5 osób z jednym sraczem niż we własnej chacie i odkładać kasę. No niestety. Prawie wszyscy wrócili, tylko że bez kasy i nawet własnego samochodu nie zdążyli się dorobić. No ale co tam, ważne że na insta był materiał na relacje. Życie weryfikuje, każdy robi jak uważa
  • Odpowiedz
@vauecki: Ja z początku się ostro #!$%@?łem, chciałem #!$%@?ć z domu, bo mnie wszystko #!$%@?ło, ale po czasie zauważyłem, że chyba nie warto #!$%@?ć całego hajsu, żeby mieszkać z kimś obcym w wynajmowanym mieszkaniu, kiedy mam praktycznie swój własny duży dom z ogrodem i całym piętrem dla siebie. A że nie mogę sobie zajarać tematu o każdej porze dnia, to może nawet lepiej dla mnie
  • Odpowiedz