Wpis z mikrobloga

@SynGromu: @Brajanusz_hejterowy: @WuDwaKa: @Dorrek: Dalej nie mam bana. Gdybyście mieli na mnie jakiekolwiek haki, to byście mi już dawno załatwili rangę zbanowanego.

Ciągle mnie nie zbanowano, co świadczy o tym, że niczego na mnie nie macie. Gdybyście mieli materiały wystarczające na przymusowy urlop, gdybym łamał regulamin w jakikolwiek sposób wystarczający, to byście nie czekali ani minuty tylko doprowadzili do wlepienia mi platyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie ty @SynGromu - cała twoja aktywność to nic oprócz codziennego spamowania skrzynki pocztowej moderacji wykopu przez formularz kontaktowy twoimi zażaleniami, chwalenie się na wykopie że zgłosiłeś kogoś i spadł z rowerka, a potem dopisywanie #bekazlewactwa, #bekazneuropy. Niczego innego nie robisz poza tym. Cały dzień siedzisz i sprawdzasz komentarze czy jakiś lewak czasem znowu nie podpadł. Trochę żenująca forma na spędzenie życia. Mam nadzieję że rodzina jest z ciebie dumna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacjacontent #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfidentow
  • 10
już to dziś tłumaczyłem mamy zdefiniowane obecnie inne cele i płotkami takimi jak tym nie zawracamy sobie dupy.


@SynGromu: Jasne, a wcześniej mówiłeś że masz za mojego bana dostać flaszkę i wygrać zakład. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słabeusz jesteś i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)