Wpis z mikrobloga

Piękny kwik prawaków, przegrywów i inceli. Tylko przypominam:

§ 6.

5. Po dokonaniu Zgłoszenia, Jury dokona jego analizy, w szczególności w celu wyeliminowania z Konkursu słów / wyrażeń / określeń wulgarnych, obraźliwych, zawierających treści niezgodne z prawem, nawołujących do nietolerancji/przemocy, należących do mowy nienawiści, odnoszących się do konkretnych osób, miejsc lub organizacji (w tym: stanowiących nazwiska, pseudonimy oraz jednoznaczne przezwiska) bądź naruszających dobre obyczaje. Analiza, o której tu mowa, nastąpi w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty dokonania Zgłoszenia.


#bekazpodludzi #bekazprawakow
lakukaracza_ - Piękny kwik prawaków, przegrywów i inceli. Tylko przypominam:

 § 6.
...

źródło: comment_1606280534ffMsRUVgM5He6uNIMQpJHY.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dodamem3: może jeszcze z 5 lat temu ktoś byłby wstanie uwierzyć w to twoje p--------o o byciu miłym i poziomie prowadzenia small talku, ale dzisiaj, hmmmmm.

Serio może już pora zrewidować swoje staroświeckie poglądy?
  • Odpowiedz
najczesciej robia to jak to mowicie, spierdoxy, incele i tak dalej. Kazdy normalny czlowiek wzbrania sie przed klasyfikowaniem ludzi na jakies smieszne grupki i generalizowaniem ich zachowan


@ile_wlezie: Hmmm... Ty nie generalizujesz?
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Tak nawiązując przy okazji do komentarza @Hrjk. Bardzo łatwo poznać poglądy konkretnej osoby po rozmowie z nią i po sposobie, w jaki się zachowuje, wypowiada. Wykopowym przegrywom wydaje się, że są jak Ted Bundy, idealnie kamuflują swoją mizoginię, a to widać gołym okiem, uwierz mi. Ja jako kobieta, która wchodzi tutaj czasami z takimi osobami w dyskusję, mogę śmiało powiedzieć, że odraża mnie przede wszystkim ich charakter
  • Odpowiedz
c---a poznajesz, po prostu oceniasz ludzi po wyglądadzie i brzydkich osobom przypisujesz brzydki charakter, a potem sobie wmawiasz jaka to jesteś spostrzegawcza


@dymitrop: Ty charakter to na pewno masz brzydki xD
  • Odpowiedz