Wpis z mikrobloga

Piękny kwik prawaków, przegrywów i inceli. Tylko przypominam:

§ 6.

5. Po dokonaniu Zgłoszenia, Jury dokona jego analizy, w szczególności w celu wyeliminowania z Konkursu słów / wyrażeń / określeń wulgarnych, obraźliwych, zawierających treści niezgodne z prawem, nawołujących do nietolerancji/przemocy, należących do mowy nienawiści, odnoszących się do konkretnych osób, miejsc lub organizacji (w tym: stanowiących nazwiska, pseudonimy oraz jednoznaczne przezwiska) bądź naruszających dobre obyczaje. Analiza, o której tu mowa, nastąpi w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty dokonania Zgłoszenia.


#bekazpodludzi #bekazprawakow
lakukaracza_ - Piękny kwik prawaków, przegrywów i inceli. Tylko przypominam:

 § 6.
...

źródło: comment_1606280534ffMsRUVgM5He6uNIMQpJHY.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • 285
@lakukaracza_

Hehehe głupie Julki i oskarki

Hehehe hehehe julkowe protesty


A potem nagle

Chlip chlip czemu żadna mnie nie chce chlip chlip piekło mężczyzn chlip chlip idę obejrzeć szarpanki
  • Odpowiedz
@Hrjk: co mam zmienic poglady przez wyscig do cipy?

Popatrz jak nisko upadles. Cale szczescie ja jestem ponad to, przezwyciezylem ten zwierzecy instynkt i wypisalem sie z wyscigu o cipe! A ty dalej wyrzekaj sie swoich wartosci kukoldzie!

2 godziny pozniej...

Po co my w ogole zyjemy? Jestmi tak smutno, ale nie ma mnie kto przytulic (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@elf_pszeniczny uwierz mi że to widać po zachowaniu, czy ktoś na randce stara się oszukać. Naprawdę może jacys socjopaci czy psychopaci potrafią to ukryć, ale większość ludzi nie. Sztuczne zachowanie nigdy nie wypada dobrze. Widać to zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 0
@buddychrist pewnie istnieją, ale to są marginalne przypadki różnych, prawdziwych, potwierdzonych klinicznie fobii społecznych i dysfunkcji, a nie zdiagnozowanych testem w internecie czy artykułem na blogu z lat 00'.
  • Odpowiedz