Wpis z mikrobloga

Siema, zainstalowałem pierwszy raz Skyrima. Wersja na PS4, ogólnie dużo gram w gry, mało w Rpgi - jedynym jaki mi się mocno spodobał był Wiedzmin 3. Skyrima postanowiłem kupić po dobrych opiniach i recenzjach, zacząłem niedawno grę ale kompletnie nie wiem jak w to grać. Widok z pierwszej osoby, dość archaiczny model walki - to moje pierwsze wrażenie. Skupiać się na fabule czy jak w to się grać, i jak się przekonać, pytam poważnie :) #gry #pc #ps4 #skyrim
  • 7
@djturbina: Glowny wątek pociagnij do wizyty u mnichów w górach, żebyś mógł się smoczymi krzykami bawic, a potem olej go - ta gra stoi eksploracją i odkrywaniem różnych miejscowek i side-questow. Tylko pamiętaj ze ona ma już 9 lat, wiec cześć mechanik jest już mocno przestarzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@djturbina

Mamy 4 gildie:
Towarzyszy (gildia wojowników)
Magow
Złodzieji
Mroczne bractwo (zabójcy)

Osobiście polecał bym przechodzenie powolne i nie skupiać się od razu na gildii, która będzie najbliższa naszej postaci.

Mamy wojnę domową (średnia, można rozgrywać jak nie wie się co robić), main quest (zatrzymał bym się u siwobrodych) i dodatki które rozgrywał bym trochę później.

Na tą chwilę rozmawiać z karczmarzami i strażnikami, zwiedzać świat, chodzić po jaskiniach. Gra nie pozwala