Wpis z mikrobloga

Lewica: śmieje się z 500+ na bombelki, bo to rozdawnictwo

Też lewica godzinę temu: chcemy objęcia zasiłkiem dla bezrobotnych "młodych osób, które jeszcze nigdy nie podjęły pierwszej pracy"

ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE JAK NIE POPIERACIE PROTESTU, TO JESTEŚCIE INCELAMI, KTÓRZY SIĘ MSZCZĄ ZA TO, ŻE K*BIETY NIE SĄ WAMI ZAINTERESOWANE XDDDDDDDD


#protest #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #neuropa
s.....j - Lewica: śmieje się z 500+ na bombelki, bo to rozdawnictwo

Też lewica god...
  • 20
@sebsossj: Mnie się wydaje, że oni w tym "strajku" to mają jakiś zakład - kto wymyśli najbardziej irracjonalny postulat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasiłek dla młodych bezrobotnych, którzy nie podjęli pracy - fajny pomysł, a finansowanie pewnie załatwi wróżka-piniondzuszka, machnie różdżką i wyczaruje na ten zajebisty postulat kilka miliardów. A nie... taka wróżka nie istnieje, więc zapewne trzeba będzie jeszcze bardziej #!$%@?ć tych pracujących.
@szurszur: Kolejny cuck, który jedyne co umie robić to za słówka łapać. No jebnąłem się, bo miałem napisać ogólnikowo, że każdy się śmieje z debilnego 500+, ale jakby wasze komunistki, które teraz wspieracie wprowadziłyby dajmy na to 1500+ dla bezrobotnych i nawet tych, którzy nigdy nie przepracowali ani dnia, to sądząc po tym jak bardzo potraficie się upodlić dla nich w ostatnim czasie już by wam to nie przeszkadzało.
Lewica: śmieje się z 500+ na bombelki, bo to rozdawnictwo


@sebsossj: Przecież ten program wyśmiewa prawica, Nowoczesna jako jedyna odważyła się głosować przeciwko.
Lewica się cieszy z 500+ i chce podniesienia.