Wpis z mikrobloga

Hej mirki, szukam smartfona z niewielkim ekranem. Mam iPhone 7 i jego wymiary zewnętrzne mi odpowiadają.
Czy są takie "małe" telefony z Androidem, o wymiarach ok. 14 x 6,7 x 0,7 cm? Max mogę doliczyć 0,5 cm wysokości powiedzmy.

- średnia półka
- Snapdragon 7xx
- RAM 6 lub 8 GB
- dobry aparat, najlepiej jeden dobry zamiast 5 słabych
- rozmiar ekranu bez znaczenia, liczą się wymiary zewnętrzne
- nowy model, żeby miał Android 10 lub 11

#smartfon
#telefon
#telefony
  • 7
  • Odpowiedz
@vikop__ru: Tak, tylko jeden model. W Polsce niestety tanio nie kupisz Pixela, ale w Niemczech czy Francji jesteś w stanie go dostać za około 1500 zł. Ewentualnie kupisz w Polsce na jakiejś grupce fejsbukowej za około 1700 zł. Ja osobiście czekam aż Pixel 4a będzie do kupna na Amazon.de, ale czekam już od października i nie mogę się doczekać ;p
  • Odpowiedz
@Przeor1488, @trll:
Dobra, jest tak. Przeczytałem całe GSMArena żebyście Wy nie musieli.

Do wyboru są 3 telefony z Androidem:
- Pixel 4a za 2100-2200 zł w PL - trochę za drogo
- Pixel 4a z niemieckiego Media Markt za 1511 zł, ale nie wiem jak transport i inne formalności
- Pixel 5 z niemieckiego Media Markt za 2700, pominę głębokim milczeniem
- Huawei P40 - to byłby mój wybór gdyby
  • Odpowiedz
@vikop__ru: jesli chodzi o pixela 4a z mediamarktu niemieckiego to wysylka to loteria do polski: może dojść, nie musi. można przez pośrednikow typu mailbox itp. ale też są z tym problemy ale szansa na dotarcie większa.

możesz jeszcze ogarnąć zeszłorocznego samsunga s10e, ale telefon juz coraz ciezej dostepny i moim zdaniem cena troche nieadekwatna.
  • Odpowiedz
Łooo 2600 za S10e, który nie będzie miał połowy okresu wsparcia i aktualizacji tego co oferuje Apple.

Naprawdę nie jestem fanbojem jabłek, ale iPhone SE broni się sam. Właściwie to odstawił całą konkurencję o 5 długości.
  • Odpowiedz