Wpis z mikrobloga

@bartolomis: sugerowanie że wspieranie pedofilii to wartości liberalne jest conajmniej śmieszne... Wy macie szkolenia z odwracania kota ogonem i wybierania pojedyńczych rzeczy to reprezentowania całej grupy czy to wrodzona umiejętność ?
Przeczytaj jeszcze raz poniższe zdanie, tym razem ze zrozumieniem (podpowiem że kluczowe w tym zdaniu są słowa: jako akt bluźnierczy przeciwko zeusowi):
Prawo w Europie odnosi się też do kultury antycznej...i nikt nie penalizuje za dewastacje piorunochronów jako akt bluźnierczy
prawo w Europie chcesz czy nie odwołuje się do kultury chrześcijańskiej


@bartolomis: Nawet jeśli to władze RP są zgodnie z Konstytucja neutralne światopoglądowo. Świeckość RP definiuje również Ustawa o gwarancjach wolności sumienia i wyznania.
@Qrka: nigdzie nie jest podane, że niszczenie piorunochronów to bluźnierstwo ( ͡ ͜ʖ ͡)
Brawo! Właśnie przekonałeś sam siebie że nie masz argumentów, więc stosujesz ad absurdum
@Iperyt możesz wierzyć w co chcesz i Bosakowi ani nikomu innego nic do tego
możesz wierzyć w co chcesz i Bosakowi ani nikomu innego nic do tego


@bartolomis: no chyba że chcesz piastować stanowisko sędziego, wtedy według naczelnego zamordysty kraju nie możesz być POGANINEM xD
@bartolomis: Już wiem czemu dyskusja z wami szurami jest taka ciężka, nie odnosisz się do tego co piszę tylko do tego co wydaje ci się że jest napisane ...
Czuję się jakbym grał z gołębiem w szachy a on po chwili nasrał na planszę i odleciał w triufalnym geście wygranej...
Napisanie przez ciebie łacińskiego sformuowania jest takim nasraniem na planszę bo myślisz że wygrałeś a prawda jest taka że to co
nigdzie nie jest podane, że niszczenie piorunochronów to bluźnierstwo ( ͡ ͜ʖ ͡)


@bartolomis: I analogicznie nigdzie nie jest napisane że publiczne palenie krzyży to bluźnierstwo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ziemba1: ale świecka osoba na kościół już płacić może, tak?


@Qrka: no wiesz, mi tez sie nie podobaja rozne podatki a placic musze, dopoki moja partia nie zreformuje tego systemu, innej drogi nie ma. jak wasi anyklerykalowie kiedys dojda do glosu i zbierzecie wiekszosc to moze nie bedziesz musial sie dokladac.
Namówiłeś mnie, zagłosuję.


@Trolljegeren: nie myślałeś o przeprowadzce na bliski wschód? nie trzeba niczego zmieniać i mokry sen spełniony
@bartolomis ja rozumiem że zdanie:

bosak może nasrać na mównicę w sejmie, a typ będzie się rozpływał nad tym co krzyś urodził

rozpaliło twoje fantazje ale nie ma takiego filmu, musisz dokonać samogwałtu do czegoś innego
@bartolomis: nie, nie mam czegoś co nie istnieje, nie wiem skąd ten pomysł, sprawdź sobie pojęcie dowód anegdotyczny bo widocznie spotykasz się z czymś takim pierwszy raz, a twoje dopytywanie o niego ze śliną na ustach tylko utwierdza mnie w przekonaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli jesteś oszczercą


@bartolomis: nie, za to ty jesteś fanatykiem nie patrzącym na rzeczywistość