Wpis z mikrobloga

wyskoczyłeś z nieprawdziwą tezą


@bartolomis: skoro ja ją napisałem a ty swoim zachowanie potwierdzasz jej słuszność nie można o niej napisać nieprawdziwa

jesteś kłamcą


@bartolomis: oszczerstwo bez żadnych podstaw

anegdota nie usprawiedliwia oszczerstw


@bartolomis: oczywiście że nie, na szczęście żadnych nie było, a stwierdzenie faktu

twierdzenie faktu, że @Bounty kłamie we wpisie nie spełnia kryteriów fanatyzmu


@bartolomis: i dlatego nie potrafisz odnieść się do wpisu i wskazać chociaż
@bartolomis: odlatujesz w kolejną gęstość absurdu, napisałem dowód anegdotyczny wczoraj a ty pieprzysz o nim non stop tylko go potwierdzając, ale podajesz to jako jego zaprzeczenie xD

lewackiego fanatyzmu


@bartolomis: wszystko co nie korwin to LEWACTWO, wiadomo prawica to tylko skrajny kato-zamordyzm, a wszystko inne to lewactwo
@bartolomis: skąd ten pomysł, że "prawo w Europie odwołuje się do wartości chrześcijańskich"? Bardzo, bardzo jestem ciekaw odpowiedzi. Dokładniej: która dziedzina prawa i do jakich konkretnie "wartości chrześcijańskich"?
@bartolomis: chłopie, ale wyjdź z zakonu i daj mi jakieś argumenty dotyczące prawa. Czy ty widzisz w ogóle co wrzuciłeś?

Czekam na KONKRET. Jakie dziedziny prawa, jakie wartości, dlaczego są to "wartości chrześcijańskie". Naprawdę uważasz, że będę czytał jakieś kilkunastostronicowe wysrywy o "myśli filozoficznej" byłego papieża? Podaj mi przepisy prawa, a nie analizę myśli jakiegoś starucha z zerowym dorobkiem naukowym.
@bartolomis: a gdzie są te argumenty? Przecież nie będę tego szajsu całego czytał xD.

Poza tym, serio jako argument na chrześcijańskie wartości w prawie dajesz typa, który jest królem ich zakonu? To mniej więcej tak, jakbyś przytoczył opinię Stalina o marksistowskich korzeniach Europy xD