Wpis z mikrobloga

@somskia: Pani Dominika myśli, czuje i decyduje. Decyduje co powiedzieć, nie jak stado klakierów którzy płyną z prądem. W waszym algorytmie lewackiej utopii nie ma miejsca na odmienne zdanie czy poglądy i to was boli.
Zablokujcie ją, nasrajcie na social mediach i zróbcie 5 osobowy happening pod jej domem. Tylko na tyle was obecnie stać.
  • Odpowiedz
nie jak stado klakierów którzy płyną z prądem


@zombine: No bo wcale pani się nie zasługuje, by dostać program w TVP. Zupełnie nie jak Madzia Ogórek (nie każda może zostać Madzią Ogórek, ale każda może próbować) i Aleksandra Jakubowska, ona to na pewno ideowo, na bank.
  • Odpowiedz
@somskia: ja autentycznie kiedyś słyszałem w radiu jak byłem w trasie to Michał Figurski (nie wiem czy to o tego chodzi) mówił że jego żona jest teraz na wakacjach w Egipcie xDDDD już wtedy pomyślałem jaki cuck xD
  • Odpowiedz
  • 11
@somskia #!$%@? jak to jest ze najwięcej zdrad, skandalów obyczajowych, awantur rodzinnych jest w PiS, największym obrońca rodzin jest prawie 70 letni bezdzietny kawaler a te przeklęte lewaki jak Tusk, Komorowski, Trzaskowski, Zandberg całe życie jedna żona, dzieci, szczęśliwa rodzina
  • Odpowiedz