Wpis z mikrobloga

Obejrzałem całość. Nie polecam, chyba że ktoś chce festiwal wchodzenia w tyłek monarchii brytyjskiej przy pomocy wazeliny. Z każdym sezonem coraz gorzej, ale z Thatcher którą na maksa wybielono i nie powiedziano o jej zbrodniach w Irlandii oraz opowiedzeniu po łebkach zaszczucia Diany. Brak zgodności z datami i wydarzeniami już wybaczyłem, bo w każdym sezonie były jakieś niezgodności, ale to była już rozpaczliwa obrona i przedstawiane monarchii w pozytywnym świetle, a tam gdzie nie można było to "damage control".
Niech ktoś powie, że Netflix jest lewacki xD
#thecrown #netflix #seriale
  • 6
@Catttana: z jednej strony, hurr durr patrz nam jak ciężko, bo korona, ktoś musi dźwigać ciężar. Z drugiej, no nie możemy dopuścić do upadku monarchii. xD
Skoro byłoby im tak ciężko, to niech zwrócą się z prośbą do parlamentu o powołaniu republiki w miejsce monarchii.

Za kulisami rozstrzygają się ich interesy i prywata. Nikt nie robi tego dla ojczyzny xD czy dla boga. Robią to, bo życie króla lub życie w
Dostajesz hajs za nic, tego nikt w tym serialu nie przedstawił.


@JakovKarnic: co? to w serialach i filmach wszystko ma być wyłożone jak na tacy? ja jestem po 3 sezonach i mam po nich bardzo,bardzo złe zdanie o rodzinie królewskiej. Może 4 sezon będzie diametralnie inny ale w pierwszych trzech nie widziałem ani grama wazeliny a raczej przedstawienie w naprawdę mocno krytycznym świetle