Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawdziwy #blackpill to bycie singlem +27 lat.. otoczenie dawno ustatkowane, brak okazji do poznania nowych osób w naturalny sposób, 0 powodzenia na aplikacjach..
Nieco zdesperowany i zaślepiony materiałami o rozwoju osobistym chciałem być idealny. Zacząłem ostro ćwiczyć aż w końcu udało mi się nabrać mięśni i zrobić 6pak, zmieniłem garderobę na lepszą i zwracam uwagę na to w co sie ubieram, ogarnięcie fryzury, ogarnięcie czasu wolnego i hobby: nie marnowanie czasu, czytanie książek i materiałów z interesującej mnie dziedziny, poranne bieganie.. generalnie gruntowna zmiana życia na lepsze tylko, że w kwesti relacji nic mi to nie dało.. korzystanie z #tinder/#badoo to dramat, uczęszczałem na wydarzenia w okolicy i nic, jakieś próby zagadywania w randomowych sytuacjach i dalej nic..
Najlepsze jest to, że 2 lata temu skończyłem studia i miałem bardzo dużo okazji to poznania i spotkań. Właściwie najwięcej spotkań i ogólnie wypadów z laskami miałem w okresie studiów i czasem ta znajomość wynikała po prostu z tego, że czekałem z jakąś laską w tym samym korytarzu. W tamtym okresie wyglądałem też nienajlepiej, czyli ubiór typu luźna bluza z kapturem+jeansy, sylwetka typu skinny fat, zainteresowania: piwo i komp. Teraz mam istny mindfuck bo robię wszystko co teoretycznie powinno mnie przybliżyć do poznania kogoś i generalnie bycia atrakcyjniejszym facetem ale okazuje się, że coraz trudniej idzie poznanie kogokolwiek.

#tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbbc9e3578e11000a6854b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
@ProResHq

Wielu moich znajomych - którzy byli w takiej sytuacji oraz wieku - z powodzeniem poznajdywało sobie dziewczyny, które po dwóch latach stały się żonami, a po następnym roku - matkami, także da się. Masz dopiero 27 lat. Nic na siłę. Najważniejsze, że masz fajne życie i się rozwijasz


I co z tego, laski w wieku 25 lat i później to pewnie przechodzony towar, a nieskalani przegrywy nie chcą takich ¯_(ツ)_/¯
@master4342: w twoim pytaniu zawarta jest odpowiedź. Jakbym miał udawać to by mi się nie chciało. Ale jeżeli wmawiając tak sobie czujesz się lepiej, no to ja się z tobą nie będę przedrzeźniał. Mało mnie na codzień obchodzi zdanie innych ludzi, a co mówiąc zdanie jakiejś anonimowej #!$%@? na wykopie.