Wpis z mikrobloga

Hej, możesz powiedzieć jak wyglada procedura takiego zgłoszenia? Gdzie samochód stoi? Gzie i jak to dokładnie zgłosić. Niedaleko mojego bloku jest cmentarzysko gratów i przydałoby się załatwić odholowanie.
@manyec: Dobra robota. Super, że mam pomocnika ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo ja też usuwam auta w Warszawie od 3-4 lat. W jakim rejonie zazwyczaj zgłaszasz?

@lukaszbogacz: Jak już wyżej ktoś napisał, najlepsza do zgłaszania jest apka 19115. Bawienie się w maile i zastanawianie do kogo go wysłać jest bez sensu.
@manyec: O Ty dziadu, to mój rewir! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, dogadamy się jakoś, bo ostatnio mniej spaceruję :) Na Targówku Mieszkaniowym i Pradze Północ zazwyczaj zgłaszam, ale też sporo na Bródnie (tam zgłasza też jeden inny wykopek)

Gdzie dokładnie stało auto ze zdjęcia?
@manyec: Tam rzadko bywam.
Czy to gratowisko jeszcze istnieje?
https://www.google.com/maps/@52.2874891,21.0672741,3a,75y,187.19h,77.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1sfQ4mcI0hwbWKjzvS-_GmQw!2e0!7i13312!8i6656

Kiedyś zgłosiłem 2 tico zawalone liśćmi i zakwalifikowano je do usunięcia. Ciekawe czy teraz jest tam czysto. Ja już mam taki nawyk, że jak gdzieś idę to czasami nadkładam drogi i kluczę po uliczkach, aby zobaczyć czy może jest tam coś do zgłoszenia :) To wciąga, ale to przyjemne hobby. Zachęcam przy okazji do zgłaszania innych rzeczy jak nielegalne reklamy na
@manyec: No jakby jakieś auto stało na drodze wewnętrznej czy na prywatnym podwórku to możesz zawsze zgłosić je do UFG jeśli nie ma OC (formularze na stronie ufg.pl). Nie wiem jaka jest skuteczność tego rozwiązania, ale na pewno nie zaszkodzi.