Wpis z mikrobloga

Hej!
Tradycyjnie ruszyła nasza strona wyprzedażowa z kodami rabatowymi i najważniejszymi informacjami o wyprzedaży. Kupony będą uzupełniane przez całą wyprzedaż w dniach 23.11 - 1.12. Mamy informację, że pojawią się w trakcie kupony niespodzianki. Mamy nadzieję na przynajmniej 50/200$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielu z was prosiło więc ruszył i nasz oficjalny kanał telegram z ofertami, kodami i kuponami. Jako zachęta powiemy, że tam w pierwszej kolejności pojawią się duże kupony niespodzianki ( ͜͡ʖ ͡€)
Gdyby linki zostały tutaj usunięte to zapraszamy na naszego fb (link w profilu, dostępny bez konta) lub na priv.

#aliexpress #alipaczka
Pobierz
źródło: comment_1606072117rsW8AtleIEpYjaaFXIhbb3.gif
  • 15
@klotz: nikt tego chyba nie zrozumie. Co lepsze w każdym tygodniu kilka osób się rejestruje na wykopie tylko po to aby do nas napisać na priv czy zapytać na mirko. Część tych nowych użytkowników później tu zostaje. Jak widać wykop tego nie docenia w ogóle ¯\_(ツ)_/¯
@AliPaczka: (,) szkoda bo i ja lubiłem Cie pomęczyć o jakieś brakujące statusy w Waszym systemie ( ͡º ͜ʖ͡º)

ja te wyprzedaż odpuszczam, co chciałem to kupiłem a bez ofert czasowych to nie robota ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak dopiero jedna paczka trafiła na WER Komorniki dopiero z poprzedniej wyprzedaży. Trochę się przytkało.

A inna sprawa, że
Pobierz
źródło: comment_1606115313OsI8kScVMM68NVOjQdMw92.jpg
,) szkoda bo i ja lubiłem Cie pomęczyć o jakieś brakujące statusy w Waszym systemie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@klotz: dalej możesz męczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobaczymy jakie kupony niespodzianki dadzą. Jak tylko coś będzie to będziemy pisać na telegramie i fb.