Wpis z mikrobloga

@Jegwan:

osoby z deficytem zdolności poznawczych, gdy Legia nie dostaje ~5 karnych w przeciągu pół roku: (cisza)

osoby z deficytem zdolności poznawczych, gdy przeciwko Legii nie jest dyktowany jeden karny na 2 sezony: REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Ale mnie inne mecze Legii nie interesują, bo nie jestem ich kibicem. Interesował mnie ten konkretny mecz z jej udziałem, fajnie że przyznałeś, że Cracovia została ordynarnie okradnięta z 1 punktu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jegwan dawno nie czytałem przepisów stąd moje tłumaczenie braku karnego (być może z dupy). Piłka po rykoszecie trafiła w rękę Tomasa. Chwilę przed nie tym nie widział piłki i nie mógł zareagować.

Jeżeli ręka, to ręka i nie ma już przepisów, kiedy nie gwiazdać, no to Cracovia została orżnięta na karnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jegwan aż sprawdziłem: Z wyjątkiem powyżej opisanych przewinień, nie jest przewinieniem sytuacja, gdy piłka dotyka ręki/ramienia zawodnika:
 bezpośrednio po kontakcie z jego głową lub ciałem (włączając stopę),
bezpośrednio po kontakcie z głową lub ciałem (włączając stopę) innego zawodnika, który przebywa w bliskiej odległości,
 jeżeli ręka/ramię znajduje się blisko ciała i nie powiększa go w sposób nienaturalny,

Ta sytuacja pod ten punkt mi pasuje.
  • Odpowiedz