Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
Od kilku dni próbuje odtworzy w pamięci i znaleźć Gdzieś do kupienia swoją ulubiona książkę z dzieciństwa. Ksiazka była gruba,format około a4, miała okładkę w kolorze zielonym bez grafik i chyba zolte litery . Pamiętam że było w niej dużo ilutracji grafik o dinozaurach I w ogóle ocala historia o życiu na ziemi (powod dla którego to była moja ulubiona książka). Może ktoś z Was też miał taką książkę i zna jej tytuł?
#ksiazki #dinozaury #archeologia #historia
  • 21
  • Odpowiedz
Tajemnice Zwierząt


@veldrinn: cześć dzięki za szybką odpowiedź, ale nie. Chociaż parę książek z tej serii mieliśmy w domu. Książka, którą szukam miała z 3 cm grubości a jej okładka była w takim starym stylu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suze: sądząc po sposobie przedstawienia jegomościa książka faktycznie dosyć stara :-) niestety nie kojarzę
  • Odpowiedz
@pigoku: jutro będę w domu rodzinnym to zrobię zdjęcie książki. Gdybym zapomniał to mi przypomnijcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To również jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@b0rubar: dzięki! Takiej nie mam w kolekcji, wtedy jeszcze się nie interesowałem tym kompletnie. Teraz już raczej jako pozycja historyczna xawalszca z t-rexem w takiej pozycji :-) Zaraz będzie szukane na allegro:-)
  • Odpowiedz
@b0rubar: kupione za 7 złotych plus wysyłka, niedrogo jak za wspaniałe dzieciństwo i wspomnienia :), a powiedz jeszcze czy pod tą okładką książka jest zielona czy mi się już bardziej pokiełbasiło?
  • Odpowiedz