Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Tak, od schroniska pod Łabskim Szczytem szedłem zielonym szlakiem, potem na niebieski w górę i czerwonym na Snieżne Kotły. Na zielonym szlaku kamienie oblodzone, da się iść ale każdy krok raczej przemyślany i powolny. Snieżne stawki zamarznięte, ale raczej nie chodziłbym po nich. Tak wyglądały dzisiaj:
cemiron - @Sandrinia: Tak, od schroniska pod Łabskim Szczytem szedłem zielonym szlaki...

źródło: comment_1606069667B9fpDt1yQu6OwNyPuzoBUG.jpg

Pobierz
@Fritzowski: Bardzo ciężkie. Przy RTON na Śnieżnych Kotłach temperatura sięgała -9 stopni, ale odczuwalna była dużo większa. Bardzo mocny wiatr + śnieg, widoczność na maksymalnie 15m i dodatkowo brak możliwości wejścia do budynku to ciężka sprawa. Trzeba się dobrze przygotować... albo wbiec i zbiec ;) Polecam zabrać dodatkową bluzę, koszulkę, skarpetki, rękawiczki - na zmianę lub dokładkę, bo jednak różnica odczuwalna temperatur pomiędzy schroniskiem pod Łabskim Szczytem, a Śnieżnymi Kotłami jest
pyszne daje bardzo dobrą odzież dla pracownika, ich kurtki pracowe były lepsze niż moja klasyczna zimowa i do tego mają podpinki przeciwko zawiewaniu, jak tam pracowałam to używałam ich kurtki zimą w cywilu bo po prostu wymiatała, aż się zastanawiałam czy nie zapłacić kary 100ojro za nie oddanie, bo ta kurtka naprawde była po prostu nie do zdarcia