Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jestem ogromnym fanem Sagi o Wiedźminie, trzecia odsłona gry o zabójcy potworów jest dla mnie najlepszą grą w jaką grałem, znajomy namówił mnie do ogrania dwójki, bawiłem się dobrze ale ogromnego wrażenia na mnie nie zrobiła. Długo się zabierałem za jedynkę ze względu na grafikę ale w końcu ją odpaliłem i wbrew pozorom nie kłuje tak w oczy jak myślałem. Życzcie mi szczęścia na szlaku i żebym się od tej gry nie "odbił". Miłej niedzieli wszystkim życzę ()

#gry #wiedzmin
cleveland - Jestem ogromnym fanem Sagi o Wiedźminie, trzecia odsłona gry o zabójcy po...

źródło: comment_16060532944jODr4OCuBDiXPiH3pRUH9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@cleveland Powodzenia mirek, ja akurat zaczynałem od W1, więc mam sentyment do tej gry ale jednak muszę przyznać, że chwilami bywa męcząca, a system walki jest trochę słaby xD Na pewno jest dłuższa niż dwójka ale fabuła jest naprawdę niezła, ma też satysfakcjonujące zakończenie.
  • Odpowiedz
@cleveland: mechanika walki (klikanie) to najslabszy element. Design postaci moze tez troche juz kuleje (za to lokacje sa w porzadku). Ale questy, fabula, nastrój i dialogi to jest pryma sort.
  • Odpowiedz