Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki
Chciałam dziś kupić #projektor , wybór padł na #blitzwolf vp4 ale patrze wyprzedane, no to #xiaomi mija MJJGTYDS02FM. I mam teraz pytanie bo szukam i szukam, i nie mogę znaleźć. Odległość od ekranu projekcyjnego do miejsca ustawienia projektora to 4m i tu jest problem bo wtedy obraz będzie miał ok 160" co jest no za dużo. Czy w tym projektorze da się zmniejszyć wyświetlany obraz? Czy może macie coś innego do 1500--1600 zł?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NeonowyDemon: z 4m rzadko który projektor rzuci mniejszy obraz niż 160cal. Będzie przy tym bardzo ciemny. Te xiaomi i inne chinczyki najlepiej mieć z 2-3m od ściany. Chyba we wszystkich da się zmniejszyć obraz kosztem spadku jakości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: hm no tak właśnie patrzyłam jeszcze laserowy projektor od Xiaomi ale chciałam to ustawić w salonie ktory jest otwarty i przez to dosyć jasny w dzień czy lato. Chyba sobie odpuszczę w takim razie.
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon: sama możesz zrobić za około 100zł. Jest tkanina projekcyjna z chin. 4-6 kantówek z Castoramy, jakieś haczyki, wkręty i kołki by zamocować. Trochę pomysłowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz