Wpis z mikrobloga

Mam tego dosyć, że ten stary dziad Buffon który od kilka lat broni średnio i wali babole, gra kosztem Szczesnego, nawet jeżeli to jest parę meczów w sezonie, niech już #!$%@? dziadek na emeryturę i tyle
No ale rekordzik występów w Serie A trzeba srubowac
#mecz
  • 20
@Anck-Su-Namun: No to jesteś chyba jedyną taką osobą.

wali babole


?? xd

No ogólnie szokujące, że w zespole występuje rotacja i z drużynami z dołu tabeli gra drugi bramkarz. Powinni dyscyplinarnie zwolnić Pirlo za stosowanie takich dziwnych, których nikt nigdy w historii tego sportu nie stosował
@realbs: Ale typ ma rację przecież xD dają grać gościowi który powinien już być na emeryturze zamiast dawać minuty w takich meczach młodzikom którzy za rok czy dwa będą musieli zająć miejsce drugiego bramkarza.
@Anck-Su-Namun: Buffon nie gra 10 meczy w sezonie. W zeszłym roku zagrał ich 9.

Pokaż mi drugi zespół w Europie, który jako drugiego bramkarza ma najlepszego piłkarza w historii na tej pozycji? XD

Był moment w którym Tuchel w PSG miał dwóch klasowych bramkarzy i też rotował. To samo Pep w City. To samo Sarri w Chelsea. To samo Inzaghi teraz w Lazio.
@Tasde: Ależ #!$%@? z tymi młodzikami XD

Jacy młodzi bramkarze godzą się na rolę zmiennika? Poza tym Buffon obecnie > większość bramkarzy Serie A. Wywalenie Gigiego byłoby nieopłacalne ze względów sportowych, marketingowych, a także finansowych, bo Buffon zarabia grosze.

@Anck-Su-Namun: Jeszcze przypomniałem sobie o Barcelonie Enrique
@Anck-Su-Namun: Prime Buffon > ktokolwiek inny. Jedynie Neuer jest blisko jego poziomu z topu, ale wątpie że będzie grał tak długo jak Włoch na tak wysokim poziomie + w swojej karierze zaliczał masę wtop, które Buffonowi się nie przydarzały.

Chyba że jesteś jednym z tych januszy gloryfikujących Jaszyna jako najlepszego bramkarza w historii xD

Przypominam, że Buffon w 2007 roku przegrał ZP o parę procent, a w 2018 roku zajął w
@realbs: Ty masz cokolwiek pojęcia o rozwoju zawodników? #!$%@? o młodzikach xD Bo Juventus to z nudów sobie utrzymuje 5 drużyny niższej klasy w których płaci 16 bramkarzom pensje. Pewnie jak dali ponad 2 miliony za młodzika do zespołu U-23 to dlatego, że mieli za dużo kasy, nie? Bo przecież co to za poważny 20-latek który chciałby robić za rezerwowego w Juventusie...
@Tasde: No najwidoczniej ty nie masz nic pojęcia o rozwoju zawodników. Pokaż mi jednego zawodnika U21, który jest dwójką w klubie z TOP 10 w Europie.

Pewnie jak dali ponad 2 miliony za młodzika do zespołu U-23 to dlatego, że mieli za dużo kasy, nie?


Wiesz jak działa system Juventusu? Bo najwidoczniej nie. Prześledź sobie ich transfery do U23 odkąd ta grupa powstała. Zawodnicy tam przychodzą za 2 miliony, po czym
@Tasde Buffonowi się wtopy nie zdarzały? xD zobacz jak grał z United jak poszedł do PSG
Do jakich argumentów mam się odwołać niby? Napisałam że nie ma drugiej drużyny z topu która rotuje bramkarzami
Pokaż mi statystki z tych sezonów, w których 1 bramkarz nie był kontuzjowany u tych trenerów których wymieniłeś, bo jeżeli dobrze pamiętam to Bravo szybko usiadł na ławce w City po babolach
@Anck-Su-Namun: Wow, czyli jeden bubol Buffona vs. dziesiątki baboli Neura co sezon xD No faktycznie, ciężko wybrać lepszego bramkarza

Pokaż mi statystki z tych sezonów, w których 1 bramkarz nie był kontuzjowany u tych trenerów których wymieniłeś, bo jeżeli dobrze pamiętam to Bravo szybko usiadł na ławce w City po babolach


To wejdź sobie na transfermarkt i sobie czytaj te statystyki jak Cię to tak bardzo interesuje, ja nie mam czasu
@realbs no to Ty miałeś mi pokazać że była rotacja w innych zespołach, "weź sobie wejdź na transfermarkt i se poszukaj" aha xD
Nojer babole kilka w sezonie, a Buffon w każdym meczu broni jak natchniony xD
@Anck-Su-Namun: Tylko że Buffon nie broni regularnie, więc to oczywiste że wtedy się popełnia więcej indywidualnych błędów, to raz. Dwa, że Buffon w wieku Neuera był na fantastycznym poziomie. Trzy, że podałem ci te drużyny dwie odpowiedzi temu, a ty udajesz, że ich nie wysłałem
@Anck-Su-Namun:

Aaa, no tak faktycznie, jak nie gra regularnie, to niech wali babole xD


Gdzie coś takiego napisałem?

Bardzo fajny mecz jest i naprawdę nie chce mi się kłócić z jakimś trollem, który próbuje mi wmówić że Buffon to nie jest dobry bramkarz xD. Pewnie należysz też do tego samego typu ludzi, który uważa że Łukasz Fabiański to top 10 na świecie i że to on powinien z Wojtkiem walczyć o
@realbs Buffon był fantastycznym bramkarzem, ale w ostatnich latach gra srednio, pewnie z racji wieku, Szczęsny to najlepszy bramkarz Serie A odkąd zawitał do Romy i to on powinien grać wszystkie mecze w Serie A i LM, a Buffon sobie pobronic w pucharze Włoch, w kadrze to samo, powinien grać wszystko a nie Fabianski
@realbs: Co do głównego tematu dyskusji, mi jest to obojętne, nie zaprzeczam, że Buffon to świetny bramkarz, ale czy mógłbyś rozwinąć wątek “Januszy gloryfikujących Jaszyna”?

Powołujesz się na Złote Piłki. Wiadomo, że Jaszyn jako jedyny bramkarz ją zdobył, ale w sumie masz rację, że Buffon też był blisko (choć wynik 124:173 to nie jest raczej "parę procent"...). Jaszyn jednak 8 razy został najwyżej klasyfikowanym bramkarzem (nie było wtedy osobnej nagrody, więc
@realbs: Ech, ale żal, rozpiszesz się, liczysz na jakąś choć trochę merytoryczną odpowiedź, a oczywiście nie dostajesz żadnej. Szkoda, tak po prostu.

Dobrze, że przynajmniej masz jakiś szacunek do filmów Kubricka. Gdybyś to też wyśmiał jako “boomerskie”, to już nawet nie wiedziałbym, jak to skomentować.