Wpis z mikrobloga

Randomowy komentarz rozowego pod jakąś losową piosenka o hehe miłości, a mowi wiele o cynicznych hipergamicznych bestiach jakimi są polki. Szczególnie wymowne jest to zdanie:
"Też był zakochana jak #!$%@?@na, a teraz jestem kochana"
Ona już się z tym szczególnie nie kryje tylko wprost potwierdza blackpillowe prawdy, alpha fucks beta bucks. Po latach wciąż wspomina Chada który "ciągnął ją za włosy" i którego kochała oraz szalała za nim tak bardzo że wciąż rozmyśla o tych chwilach i musi się nimi podzielić nawet w komentarzu pod piosenką na yt. Na szczęście teraz trafił się jej "ktoś wspaniały" który ją kocha, pewnie dba, przynosi zasoby ale w jej głowie wciąż pierwsze miejsce ma Chad i pewnie gdyby była okazja do zdrady to ten kochający beciak zostałby natychmiast zdradzony bez wyrzutów sumienia.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw #takaprawda
Pobierz Niski_Manlet - Randomowy komentarz rozowego pod jakąś losową piosenka o hehe miłości,...
źródło: comment_1605978676pGcg88CZMR1bKmu3ULlnik.jpg
  • 7
@Niski_Manlet: od dawna jest powiedzenie „każda ma swojego Tolibowskiego” zapytajcie się swoich mam lub babć o co chodzi z tym powiedzeniem nawiązującym do dramatu „Noce i dnie” na podstawie powieści z lat 30stych

Oglądałem to z matką w dzieciństwie ale koniecznie muszę sobie to odświeżyć bo pewnie czysty blackpill

(W komentarzach Grażynki wspominające Chadów)

https://youtu.be/BgWD0SJYHyw