Wpis z mikrobloga

Uważam że osoby zażywające środki psychotropowe albo narkotyki w celach narkomańskich, powinny nie być obsługiwane przez służbę zdrowia że względu na celowe zażywanie tych środków. Skoro zażywają środki bez zalecenia lekarza na jakąś dolegliwość i chorobę to powinni liczyć się z tym że nie będą ratowani przez służbę zdrowia. #takaprawda #medycyna #narkotykizawszespoko
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pimenista: proste. To samo z grubasami, leczenie otyłości spoleczenstwu nie służy, a w 90% to na wlasne życzenie są tłuści. Motocykli to w ogóle powinni zakazać, bo nawet kraksa przy 20 km/h to ciężka walka o życie na stole operacyjnym za NASZE PIENIĄDZE. A po co to robią? Na wlasne życzenie.
A alkohol? O panie, do wykluczenia razem z ćpunami.
Widzisz, wszystko ladnie pieknie, do momentu gdy banujemy to co tobie
@dthprf: Pewnie że tak. Leczenie otyłości? Otyłość to nie jest choroba która nagle się pojawia i niszczy człowieka. Można sobie samemu poradzić i zawyczaj tylko tak można się ogarnąć. Motycykli nie bo to też zależy od człowieka jak jeździ. Alkohol - tak samo można
@Pimenista: jestem tego samego zdania. Alkoholizm i narkomania to są świadome wybory, za które należy brać odpowiedzialność. Niestety głupota ludzka nie zna granic i od kiedy nazywa się ludzkie naturalne słabości chorobami, przypisuje jakąś całą #!$%@?łą ideologię, dając poniekąd przyzwolenie i popierając błędy, przestałem mieć jakiekolwiek odruchy moralne i po prostu cynicznie wykorzystuję to w celu osiągania korzyści. Już nie raz, i nie dwa uniknąłem więzienia w ten sposób, zasłaniając się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pimenista: tu jest właśnie pies pogrzebany, ty nie chcesz zeby bylo sprawiedliwie tylko zeby na ciebie placono hajs.
Bo tym tropem myslenia, kazdego by sie dalo wydalić z ubezpieczenia zdrowotnego.
Psuje ci sie przykladowo staw kolanowy, idziesz do lekarza, lekarz pyta czy sport byl. Odpowiadasz tak, mowi ze za ciezki trening, mowisz ze nie, to ci odpowie ze twoja wina bo niedbasz o siebie.
To co proponujesz nie ma kompletnie sensu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pimenista: widzisz, niejeden to samo ci powie o narkotykach i alkoholu. I kto ma niby takie spory rozstrzygać? Kto ma determinować i na jakies podstawie co jest zaleceniem do odmowienia leczenia?
Papierosy jeszcze 50 lat temu byly uzbawane za zdrowe, sic