Wpis z mikrobloga

ogólnie to najgorszy sen lewactwa, że ktoś może mieć szczęśliwą rodzinę)


@Matti28: fajny miły wpis i nagle się okazuje że gościu co ma ten spokój ducha i se sączy piwko nawet w takiej chwili myśli o jakimś mitycznym lewactwie xD

Czy to już choroba?
  • Odpowiedz
  • 0
@Reezu Myślę, że żadnego lewactwa nie obchodzisz, a to co masz to urojenia prawakoidalne. Przykro mi, że posiadasz wyimaginowanego wroga w swojej głowie. Przecież jak jednemu politykowi z prawicy urodziło się dziecko to z-----e lewaki pisały, że współczują dziecku, że wychowa się w katolickiej rodzinie z heteroseksualnymi rodzicami. Także sam już wiesz. Pozdrawiam cieplutko.


Widzę jak zwykłym wpisem, uraziłem wszystkich lewaków tego portalu, że nawet jeden zrobił osobny wpis jakim to
  • Odpowiedz
  • 0
@kondzaf uważaj z tą butelką, bo Cię też kolejny przygłup za alkoholika weźmie i utworzy o Tobie specjalny wpis jak dzisiaj o mnie :) trzymaj się i życzę powodzenia w remontach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Matti28: Najgorszy sen lewactwa to jakbyś w tym domu siedział a obok by rodzina spała na ulicy w zimnie bez żadnej pomocy bo nie poradzili sobie ze spłatą długów a twój brat gej z drugiej strony domu byłby bity przez narodowców i gwałcony w dupę kijem za swoje zboczenie a jeszcze dalej kobieta w krzakach by poroniała po zjedzeniu trutki na myszy bo aborcja byłaby nielegalna.
Ja jestem w centrum
  • Odpowiedz
ogólnie to najgorszy sen lewactwa, że ktoś może mieć szczęśliwą rodzinę


@Matti28 o cie hui. Jak się przeprocesowuje takie doniosłe myśli?

"Lewak" z tej strony, jakby co, z rodziną i co najmniej 50 znajomymi rodzinami, również o lewicowych poglądach.
  • Odpowiedz
@Matti28: Moj wujek tez robil, jak to mowil, w enerdowku czy rajchu. Tez mlodo wybudowal dom, planowal wrocic tylko jeszcze jeden wyjazd zeby podjazd wykostkowac, potem zeby garaz dobudowac. Po kilku miesiacach pracy za PLN nie wyrabial na ogrzewanie domu i wrocil do Niemiec. Obecnie prawie 60 lat na karku, zdrowie w rozsypce, zero swiadczen bo zawsze na czarno po pare EUR wiecej wpadalo. Pamietam ze zawsze glowna czynnoscia podczas
  • Odpowiedz