Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: jak Sośnierz zgłaszał się do tego zespoły to wprost powiedział, że idzie tam dlatego, że to bastion lewusów i że planuje patrzeć na ręce temu zespołowi, czy faktycznie zajmuje się równouprawnieniem (np. podwyższeniem kryteriów egzaminów z wf w wojsku i policji tak żeby kobiety i mężczyźni mieli jednakowe, stronniczością sądów rodzinnych które dyskryminują ojców etc.) czy "równouprawnieniem" w postaci uprzywilejowania już uprzywilejowanych grup (np. matek), więc nie wiem co to
@Podstarzaly_Mandalorianin

(np. podwyższeniem kryteriów egzaminów z wf w wojsku i policji tak żeby kobiety i mężczyźni mieli jednakowe, stronniczością sądów rodzinnych które dyskryminują ojców etc.) czy "równouprawnieniem" w postaci uprzywilejowania już uprzywilejowanych grup (np. matek)

Czy to wszystko ma w ogóle cokolwiek wspólnego z równouprawnieniem osób LGBT? Nie. Tym się w ogóle nie zajmują, od tego jest Parlamentarny Zespół Praw Kobiet. Sośnierz zamiast iść tam i faktycznie przydać na coś, o czym
trolluje tutaj nie wiadomo po co i bierze kasę za nic. Okrada obywateli za siedzenie na dupie i nazywa się libertarianinem xD

@Ekspert_od_niczego: Wiesz że nie ma dodatkowej kasy za takie parlamentarne zespoły? Inaczej każdy poseł należałby do 50. Nick zobowiązuje więc się nie dziwię.
@bastek66

Nie mam zamiaru słuchać tej dzbaniary co przeszła od biedronia do kotłowni.


Ale to ty dzwonisz xD. Przecież sam się pytałeś.

Jedno posiedzenie odbyło się po wybraniu składu przewodniczącego


Przecież tam jak byk widać trzy i zaraz czwarte.

co takiego trollerskiego tam dokonał?


Jest dostępny zapis tego posiedzenia. Przez większość czasu siedział na dupie, a pod koniec zabrał głos. No i po tym co powiedział można zakończyć spekulacje co do tego,
@bastek66 Emmm. Ja? Pierwsze spotkanie: "Wybór Prezydium i sprawy organizacyjne" listopad 2019
Drugie spotkanie: "Ustalenie harmonogramu prac Zespołu na najbliższy rok." grudzień 2019
Trzecie spotkanie: "Przestępstwa motywowane nienawiścią. Sytuacja osób LGBT doświadczających przemocy" luty 2020

Nie widzę co złego powiedział.

To sobie zobacz nagranie. Jak nie widzisz, to zmień w jego wypowiedzi "homoseksualiści" i podobne na "heteroseksualiści" albo "Polacy" lub "katolicy" i sprawdź, czy nadal tego nie widzisz.