Wpis z mikrobloga

@Latarenko: Pis nie jest partią lewicową. Pis jest partią populistyczną i złodziejską. Podnoszą podatki tylko po to, żeby kupić głosy i zakryć swoje nieudacznictwo. Jakkolwiek nie popieram partii gospodarczych lewicowo, tak partia Razem czy tam SLD, chce podnoszenia podatków, żeby realizować przez to jakieś cele i móc komuś realnie pomóc, coś poprawić. Więc czemu mają nie głosować za czymś, co przynajmniej w części stoi w zgodzie z ich poglądami? Konfederacja za
  • Odpowiedz
@maxwol: kiedyś głosowałem na Konfederację, bo myślałem że naprawdę chodzi im o wolność i niepodległość, ale otworzyłem oczy że tak naprawdę chodzi im o folioszurski neofaszystowski katoliban zamordystyczno-fundamentalny, dlatego teraz będę głosował na jedyną opcję wolnościową czyli lewicę
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Nie.

, chce podnoszenia podatków, żeby realizować przez to jakieś cele i móc komuś realnie pomóc,


Podnoszeniem podatków i niszczeniem dobrze prosperujących gałęzi gospodarki nie da się nikomu pomóc nie licząc partyjnych kolegów.

a popiera ogranicza wolności obywatelskiej.


Nie prawda.
Promocja tęczowej dewiacji i prawo do mordowania nienarodzonych dzieci nie ma nic wspólnego z wolnością.
  • Odpowiedz