Wpis z mikrobloga

@Latarenko: Jesteś w stanie dyskutować na poziomie czy tylko urządzać cherry picking? Ich zdaniem, opierając się na modelu ekonomicznym Keynsa, można pomóc ludziom z pieniędzy publicznych.
Jakiej tęczowe dewiacji? O czym ty mówisz?
A aborcja nie jest morderstwem. Jesteś za zmuszaniem kobiet do rodzenia potworków bez mózgu?
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: i jeszcze jakieś, jestem bardzo ciekaw? przecież jakby Konfa wystawiła swojego kandydata to KO czy Lewica też by go odrzuciła, zresztą we wcześniejszych głosowaniach w sprawie RPO powstrzymali się od głosu. a z drugiej strony jak popatrzysz Lewica np. nie poparła wniosku o podwyższenie kwoty wolnej od podatku, bo to projekt Konfy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polskabialoczerwoni: nie poparła kwoty wolnej bo wg lewicy jest to duża część większego projektu reorganizacji finansów publicznych a nie szursko populistyczne obniżenie dochodów budżetowych bez alternatywy skąd wziąć brakujące środki l. Projekt konfy był jak każdy zresztą wybrakowany, każda osoba umiejąca czytać powinna była go wyrzucić do kosza
  • Odpowiedz
@Zapaczony: twierdzę, że Konfederacja to światopoglądowy pis i ma mało wspólnego z wolnością, szczególnie osobistą.

a ja twierdzę że jak ktoś ci zabiera 55% tego co zarobiłeś (a niektórzy z nich chcieli by zabierać jeszcze więcej a ludzi mówiących o wysokości podatków nazywają "społecznie szkodliwymi") to też nie ma to za dużo wspólnego z wolnością jakąkolwiek, nawet tą osobistą
  • Odpowiedz
@Zapaczony już tam uj - jedyne co #!$%@? mnie w konfie to jest te ich gadanie o aborcji, związkach partnerskich i w sumie jeszcze to gadanie o Kościele :v

Ale zadajmy sobie jedno zajebiście ważne pytanie - co aktualnie ważne jest dla naszego kraju? To że nie można zrobić aborcji i związku z osobą tej samej płci? Czy może raczej to, że nasza gospodarka (czyli w sumie to co dotyczy każdej żyjącej
Yamikaze - @Zapaczony już tam uj - jedyne co #!$%@? mnie w konfie to jest te ich gada...

źródło: comment_1605900777nFDtsIxhOLMI6tGSjpgKD6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Latarenko: 15% lewicy głosowało za ulga aboligacyjna. 85% było przeciw. (Szczególnie Zandberg). Konfederacja w tych swoich grafikach dorównuje TVP. Ten sam poziom, a nawet czasami niższy. Jeśli o jakimkolwiek poziomie można tutaj dyskutować.
  • Odpowiedz
@Latarenko: wołałem cię przecież, lewica zagłosowała więcej razy tak samo jak pis niż konfa (o 10%), ale 3x częściej głosowała przeciw pisowi niż konfa i konfa 3x częściej zgadzała się z pisem lub wstrzymywałą od głosu, zapomniałeś? :>
  • Odpowiedz