Wpis z mikrobloga

@Kjedne: w 2015 szedłem na Nowoczesną. Niestety Rysiek Petru pogrzebał tą partię, bo przywódca był z niego beznadziejny. Poparcie zjechało z początkowych 20/25% do paru procent, aż partia została wchłonięta przez PO, obecnie jest jakąś marną przybudówką.

Co ciekawe, to była partia która się ODŁĄCZYŁA od PO swego czasu. I wzięła do siebie dużo ludzi którzy PO mieli po uszy.
  • Odpowiedz
@cukrowydamian: ludzie co na nich zagłosowali zostali pięknie zmanipulowani ładnymi frazesami, że gospodarka najważniejsza itd. Gdzie od wyborów parlamentarnych minął już ponad rok, a programu gospodarczego jak nie było tak nie ma. Za to o samej Konfederacji słyszę głównie tam, gdzie chodzi o LBGT, aborcję czy kościół. Czyli wszędzie tam, gdzie ZARZEKALI się że nie będą się tym zajmować xD
  • Odpowiedz
@Antorus: Przecież zgłaszają cały czas swoje poprawki do tych z-------h tarcz i dają projekty dot. spraw gospodarczy, które sukcesywnie odrzucane są przez połączone siły socjalistów z pisu i komuchów z razem. Po co więc siejesz ferment?
  • Odpowiedz
@Kjedne: wydaje mi się, ze z Konfy to juz sam elektorat RN został. Nic dziwnego, że 2% mają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja od razu odwróciłem się od Konfy jak usłyszałem, że wchodzą z narodowcami we współpracę - obstawiam, że jednak sporo osób tak zrobiło dopiero po wyborach jak się okazało co za przygłupy tam są.
A, że przekaz partyjny musi być spójny, to i Dziambor
  • Odpowiedz
wchodzą z narodowcami we współpracę


@adeekk1989: Można było mieć nadzieję że się narodowcy nawrócą na normalność, ale jak się okazało to oni przekabacili Korwinowców na swoją stronę ¯\_(ツ)_/¯. Do tego Braun zindoktrynował swoimi teoriami spiskowymi część członków i mamy to co mamy.
  • Odpowiedz
W 2015 roku partia .Nowoczesna miała około 20% w wyborach.


@Antorus: w wyborach mieli 7.6%. 20-30% mieli w sondażach po 2-3 miesiącach, ale potem przyszła nagonka ze strony PiSu i Konfy i zjechali poniżej progu.
  • Odpowiedz
Co ciekawe, to była partia która się ODŁĄCZYŁA od PO swego czasu.


@Antorus: przy zakładaniu Nowoczesnej 80+% osób nigdy nie było w żadnej partii. Gadanie o ludziach odłączonych z PO, to pisowska manipulacja, w celu obrzydzenia tej partii ludziom. Nie że takich ludzi nie było, ale to tylko mały procent, a sama .N to był "czysty" projekt.
  • Odpowiedz
@Kjedne No ale co w tym dziwnego, skoro zachowywały się jak zwierzęta, nie reprezentując niczego sobą, niech się cieszą że armatek wodnych nie używają jeszcze jak.ma to miejsce w postępowych Niemczech ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz