Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Klasyka partii Korwina. Jak poparcie zaczyna osiągać niebezpiecznie wysoki poziom (5% i powyżej) należy wczytać protokół 1%. Prawidłowo wczytany protokół owocuje wynikiem zbliżonym do wyborów parlamentarnych w 2011 roku (1,06%)
  • Odpowiedz
  • 14
Ja bym dał pis i lewica zawsze razem. Lewica mówi pis jest taki zły hur dur potem pis wprowadza nowy podatek (opłatę xd) lewica razem z PIS, PO głosują za xd #!$%@? Hipokryci w tej polityce...
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: w Polsce jest całkiem duży elektorat który ma poglądy liberalne obyczajowo i wolnorynkowe gospodarczo. W 2015 roku partia .Nowoczesna miała około 20% w wyborach.

A obecnie nie ma w sejmie partii która by taki elektorat mogła podkupić.
-Lewica Razem / Wiosna / SLD - partie liberalne ale gospodarczo kapa (wysokie podatki)
-PO - partia centrowa (wcale nie liberalna, też lizali dupsko Rydzykowi tylko po cichu), gospodarczo też kapa, bo
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: na kogo glosowac?
Pis/PO wiadomo, ze nie
Psl - kurtyzany, z kazdym sie dogadaja byle przy korycie zostac, wiec nie
Razem - na lewakow to nie
Konfederacja - jak widac tez nie
Holownia/kukizy i inne #!$%@? - no iksde xD
Sa jeszcze jakies partie, ktore startuja w wyborach?
  • Odpowiedz
właśnie się boję tego, że te debile się utrzymają przez to #!$%@? o narodzie wybranym i dumnej husarii.


@Ramb0o: przeciez ludzie chetnie kupują narracje wielkiej bolzgi i poteznej husarii przed ktora drży europa
  • Odpowiedz
@Antorus: No właśnie nie ma na kogo głosować :/ Ja jestem wolnorynkowcem a co do światopoglądu to pasuje mi wszystko od lewej do prawej JEŻELI NIE SĄ RADYKAŁAMI. Głosowałem na konfę bo miałem nadzieję, że będą centro-prawicowi w światopoglądzie lub nawet mocno prawicowi ale nie katotalibami.
  • Odpowiedz
@Asd15: no niestety, głosując na Konfederację dostajesz "w pakiecie" szurstwo narodowo-religijne z Ordo Iuris na czele.

Ale to nawet dobrze, bo obecność takich radykałów sprawia, że mogę być bezpieczny. Konfa nigdy nie będzie znaczącą siłą w polskiej polityce właśnie dzięki nim. Nawet wyborcy PiS nie są tak radykalnymi fundamentalistami religijnymi (zapyano WYBORCÓW PIS jak się odnoszą do aborcji i tam 30% było za zaostrzeniem, 5% za złagodzeniem a 65% za
  • Odpowiedz