Wpis z mikrobloga

Polecacie jakąś myszkę bezprzewodową? Chciałem sobie wrócić do cska i szukam czegoś rozsądnego. Wiem, że są takie, które stoją po 500zł, ale preferowałbym jakąś tańszą, więc jak jakieś macie to rzucajcie propozycjami, dzięki wielkie.
#csgo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okradzione: Byczku duzo zalezy od Twojej lapy, ja mam dosyc duza i g603 srednio mi sie uzywa w cs, ale jezeli chodzi o jakosc wykonania i ogolny brak problematycznosci jakiejkolwiek to polecam gryzonia, ale raczej sie nie sugeruj moja opinia dt ergonomii, bo np od kilku lat poszukuje myszki dla siebie i zadna nie zrobila na mnie lal :) chyba dlon za duza albo nie wiem haha
  • Odpowiedz
@kok0si: Ostatnie dwie myszki jakie używałem to FK2 i sensei raw dawniej, obie były okej, gdyby nie kabel, więc myślę, że ergonomia myszy raczej by mi nie przeszkadzała, a bardziej waga jeśli już.
  • Odpowiedz
@totmes: Używałeś tego logitecha? Jak tam sensor się sprawuje? Bo wygląda fajnie, a cena też nie jest jakaś wystrzelona w kosmos i jest chyba najbliżej do tego, by ją wziąć :D
  • Odpowiedz
@okradzione: g305 używałem ponad rok, sensor Hero w tej myszce jak dla mnie bez zarzutu, chociaż część osób na reddicie narzekała na wysoki LOD (mierzyłem - jest niższy niż 2CD, ale subiektywnie wydaje się faktycznie nieco wyższy niż w myszkach z PMW 3360). Podobno też DPI w Hero nie do końca odpowiada temu z PMW, tzn. że np. 800 DPI w Hero = 850 PDI w PMW (albo odwrotnie nie pamiętam). Ja szczerze mówiąc nie zauważyłem tej różnicy przy przesiadce.

Z innych zalet:
długi czas pracy na beterii
Wady:
- z zalecaną baterią, czyli AA, jest ciężka i źle wyważona, najlepiej używać
  • Odpowiedz
@totmes: Ogolnie to wyglada dokladnie tak jak mowisz (tez mialem g305) - z tym, że przy G603:
- Przyciski nie chodzą lekko, omyłkowe wciśnięcie jest mniej prawdopodobne
- Obudowa w g603 jest idealnie spasowana, nie trzeszczy
Do hero duzo osob chce sie p-------c, ale wydaje mi sie, ze to albo trolle albo jacyś entuzjasci co szukaja miniroznic, jak dla mnie dziala ok, nie gubi sie nie nic, jedyne co to
  • Odpowiedz
@okradzione: Lightspeed to jest nazwa technologii łączności bezprzewodowej Logitecha, tak samo jak np. Steelseries ma technologię Quantum, Razer ma Hyperspeed itd.. Nie ma czegoś takiego jak G305 nie Lightspeed.
  • Odpowiedz